ABD, Venezuela’nın Petrol Şirketine Yaptırım Uygulama Kararı Aldı

fyurdakul3 ay önce0 dakika okuma süresi.373 Okunma
?php the_title(''); ?>

Beyaz Saray, Venezuela‘nın ABD bankalarında bulunan parasının kontrol hakkını Juan Guaido’ya verdi. Öte yandan ABD’den bir hamle daha geldi ve Trump yönetimi, Venezuela’nın petrol şirketi PDVSA’ya yaptırım uygulayacağını açıkladı. ABD YAPTIRIM KARARINI AÇIKLADI Beyaz Saray’da düzenlenen basın toplantısında Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton ile ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin, söz konusu yaptırım kararını açıkladı. Kaynak: Haberler İlgili

Beyaz Saray, Venezuela‘nın ABD bankalarında bulunan parasının kontrol hakkını Juan Guaido’ya verdi. Öte yandan ABD’den bir hamle daha geldi ve Trump yönetimi, Venezuela’nın petrol şirketi PDVSA’ya yaptırım uygulayacağını açıkladı.

ABD YAPTIRIM KARARINI AÇIKLADI

Beyaz Saray’da düzenlenen basın toplantısında Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton ile ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin, söz konusu yaptırım kararını açıkladı.

Kaynak: Haberler


"ABD, Venezuela’nın Petrol Şirketine Yaptırım Uygulama Kararı Aldı konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere ABD, Venezuela’nın Petrol Şirketine Yaptırım Uygulama Kararı Aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ABD, Venezuela’nın Petrol Şirketine Yaptırım Uygulama Kararı Aldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

tokat haberleri

safatv

tokat srt

tokat haber

son dakika

tokat gündem haber

tokat haber gazetesi

tokat fetö
tokat haber 60