30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN

featured

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeni ile Tokat Cumhuriyet Meydanında düzenlenen program Atatürk Anıtına Çelenk sunmayla başlayan Zafer Bayramı Kutlamaları Vali Numan HATİPOĞLU makamında tebrikleri kabul etti. Cumhuriyet Meydanında yapılan Zafer Bayramı kutlamalarında günün anlam ve önemini belirten konuşmalar, gün ile ilgili şiirlerin okunması Vali Numan HATİPOĞLU ve Tokat Belediye Başkanı Av.Eyüp EROĞLU tören birliklerinin bayramını kutlamasının sonrasında tören birliklerinin geçişi ile bayram sona erdi. Protokolda Tokat Millet Vekilleri Mustafa ARSLAN ve Özlem ZENGİN Ak Parti İl Başkanı Cüneyt ALDEMİR’de hazır bulundular

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları Atatürk Anıtı’na çelenklerin sunulmasıyla başladı. Vali Numan Hatipoğlu ve Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun Atatürk Anıtı’na çelenk sunmasının ardından saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu.

Vali Numan Hatipoğlu, makamında tebrikleri kabul etti.
Cumhuriyet Meydanı’nda devam eden tören Vali Numan Hatipoğlu ve Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun vatandaşların bayramlarını tebrik etmesiyle başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı ve öğrenciler tarafından şiirler okundu. Törende Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı okundu.
Çeşitli etkinliklerin yer aldığı kutlamalar,  tören geçişinin gerçekleştirilmesiyle sona erdi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com