30 Ağustos Zafer Bayramı Kabul Töreni ve Fener Alayı Coşkusu

featured
30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Kabul Töreni ve Fener Alayı düzenlendi.
Valiilğimiz tarafından düzenlenen, Vali Numan Hatipoğlu ve eşi Ayfer Hatipoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen kabul töreninde davetliler tek tek  karşılandı. Vali Numan Hatipoğlu ve eşi Ayfer Hatipoğlu, davetlilerin bayramlarını kutladı.
Kutlamalar Fener Alayı ile devam etti.  Gaziosmanpaşa Stadyumu önünde başlayan fener alayına Vali Numan Hatipoğlu, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Birol Çavuşoğlu, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Tokat Belediyesi bando ekibi eşliğinde yapılan yürüyüş Cumhuriyet Meydanı’nda son buldu.  Vali Numan Hatipoğlu, Büyük Zaferin 100. yıl dönümünde gençlerle ve vatandaşlarla birlikte olmanın büyük bir mutluluk olduğunu söyledi.
Kolay elde edilmeyen Anadolu topraklarının bedelini, atalarımızın kanlarıyla ödediklerini ifade eden Vali Hatipoğlu, hür ve bağımsız bir şekilde yaşadığımız toprakların atalarımızdan gençlerimize emanet olduğunu söyledi.
Vali Hatipoğlu, “Atalarımızın kanlarıyla sulayarak bizlere emanet ettiği bu toprakları bizler de enerji dolu gençlerimizle çok daha güzel yarınlara ulaştıracağız.
Başkumandanlık Meydan Savaşı’nı zaferle sonuçlandıran başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Cumhuriyetimizi ilelebet payidar kılma sözünü bu alandan hep birlikte haykırıyoruz.” dedi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
30 Ağustos Zafer Bayramı Kabul Töreni ve Fener Alayı Coşkusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com