takip et takip et
Manşet

18 Mart 2020 - 13:46:15

18 Mart Şehitleri Anıldı

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 105. yıl dönümü dolayısıyla Çelenk Sunma Töreni düzenlendi. Tokat Şehitliği’nde düzenlenen törende Şehitler Anıtı’na Vali Dr. Ozan Balcı, Garnizon Komutanı Ayhan Ocak, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Tokat Şube Başkanı İbrahim Güleç, Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği […]

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 105. yıl dönümü dolayısıyla Çelenk Sunma Töreni düzenlendi.

Tokat Şehitliği’nde düzenlenen törende Şehitler Anıtı’na Vali Dr. Ozan Balcı, Garnizon Komutanı Ayhan Ocak, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Tokat Şube Başkanı İbrahim Güleç, Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Demirel tarafından çelenkler sunuldu.

Düzenlenen törende saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Törenin ardından şehit mezarları ziyaret edilerek, karanfil bırakıldı. Kur’an-ı Kerim okunarak, İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili tarafından dua okundu.

Törene Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra Garnizon ve 48. Piyade Alay Komutanı Ayhan Ocak, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve şehit aileleri dernek yöneticileri katıldı.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR