takip et takip et
Manşet

8 Mayıs 2020 - 15:17:24

11 Mayıs 2011 6284 sayılı İstanbul Sözleşmesinin İptal Edilmelidir Açıklaması.

İstanbul Sözleşmesi Derhal İptal Edilmelidir ! İstanbul sözleşmesi iffete,ahlaka ve kutsal değerlerimize saldırıdır.Derhal iptal edilmelidir! Toplumun kahır ekseriyetini derinden yaralayan, gönüllerini inciten, aile mefhumunu ve namus anlayışını sıradanlaştıran İstanbul Sözleşmesi’nin,  topluma açtığı yaralar daha fazla büyümeden biran önce yırtılıp tarihin çöplüğüne atılması gerekmektedir. Özellikle dinimizin en doğru bir şekilde anlatıldığı, hiç bir erkin etkisi altına […]

İstanbul Sözleşmesi Derhal İptal Edilmelidir !
İstanbul sözleşmesi iffete,ahlaka ve kutsal değerlerimize saldırıdır.Derhal iptal edilmelidir!

Toplumun kahır ekseriyetini derinden yaralayan, gönüllerini inciten, aile mefhumunu ve namus anlayışını sıradanlaştıran İstanbul Sözleşmesi’nin,  topluma açtığı yaralar daha fazla büyümeden biran önce yırtılıp tarihin çöplüğüne atılması gerekmektedir.

Özellikle dinimizin en doğru bir şekilde anlatıldığı, hiç bir erkin etkisi altına girmeden ehli sünnet çizgisinde ilahi öğretileri aziz milletimize ve muhataplarına anlatan, sosyal olguları bozan tüm olumsuzlukları dillendiren, birileri istemese de fuhşiyatın, eşcinsliliğin toplumu nasıl etkilediğini cesurca dile getiren Diyanet İşleri Başkanımızın, bir takım çevreler tarafından eleştirilerek hakkında suç duyurusunda bulunma edepsizliğini gösterenlerin de güç aldığı husus, şüphesiz İstanbul sözleşmesinden alınan güç sonucu olmuştur.

İffete, ahlaka ve kutsal değerlere saldırı niteliğinde olan söz konusu talihsiz anlaşmadan dolayı mütedeyyin çevrelerin kalpleri çok buruktur. Necip milletimizin gerek İslami değerlere gerekse örf ve kültürüne  olan bağlılığını kimse test etmeye kalkışmasın. Buruk geçen ramazan ayı hürmetine mü’minlerin gönüllerini ferahlatma adına toplumun yapı taşı olan aile kurumunu içten içe tehdit etmeye devam eden, İnancımızla ve ahlaki değerlerimizle asla bağdaşmayan, eşcinselliği meşrulaştıran, kadını putlaştıran  sözkonusu sözleşme, daha fazla yaralar açmadan derhal fesh edilmelidir.

Aksi halde Avrupa ülkelerinde olduğu gibi geri dönülmez aşamalara yol açar.

Şurası bir gerçek ki Türk aile yapısı tüm dünyaya örnek en sağlam bir aile yapısıdır. Son kalemiz olan bu yapıyı yıkmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.

Millet Partisi Atakum İlçe Başkanlığı


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR