Yükleniyor ..
Safatv

Üsküdar Çekmeköy Metrosu ne zaman açılacak? Flaş açıklama…

2 hafta önce062
Üsküdar Çekmeköy Metrosu ne zaman açılacak? Flaş açıklama…

 İBB Başkanı Mevlüt Uysal’dan Üsküdar-Çekmeköy metrosu ile ilgili flaş açıklama geldi. Uysal İBB Başkanı olacağını tahmin ettiğini söyledi. Uysal, “Büyükşehir Belediyesinin sistemi iyi kurulmuş. ” dedi. “BÜTÇEMİZİN BÜYÜK BÖLÜMÜNÜ ULAŞIMA AYIRIYORUZ” Uysal, “İstanbul’da bizi vatandaş göreve getiriyor. Vatandaş için problem olan bir şeye çözüm üretiyorsak görevimizi yapmış oluyoruz. İstanbul’da ulaşım. İstanbul gibi dünyada başka büyük bir […]

 İBB Başkanı Mevlüt Uysal’dan Üsküdar-Çekmeköy metrosu ile ilgili flaş açıklama geldi.

Uysal İBB Başkanı olacağını tahmin ettiğini söyledi.

Uysal, “Büyükşehir Belediyesinin sistemi iyi kurulmuş. ” dedi.

“BÜTÇEMİZİN BÜYÜK BÖLÜMÜNÜ ULAŞIMA AYIRIYORUZ”

Uysal, “İstanbul’da bizi vatandaş göreve getiriyor. Vatandaş için problem olan bir şeye çözüm üretiyorsak görevimizi yapmış oluyoruz. İstanbul’da ulaşım. İstanbul gibi dünyada başka büyük bir şehir yok. İstanbul’un en büyük sorunu da trafik. Hala yapacaklarımız var. Dünyaya göre başarısız da değiliz. Bütçemizin büyük bölümünü ulaşıma ayırıyoruz” diye konuştu.

http://cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js

ÇEKMEKÖY METROSU

Uysal, “İstanbul’da yapılan ilk sürücüsüz metro. Metronun yapımı değil daha sonra sistemin yürümesi de önemli. İkinci kısım Haziran ayı sonunda açılacak demiştik. Yapımcı firma işini bitirdikten sonra deneme sürüşleri yapılıyor. Son da bu çalışabilir deniyor sürücüsüz olduğu için. 3 sefer deneme sürüşleri yapıldı. En son deneme sürüşü de problemsiz şekilde yapıldı. Üsküdar-Çekmeköy metrosunun ikinci etabı en geç bu ay sonu açılmış olacak. ” diye konuştu.

Kaynak: Habertürk

Kaynak: TGRT Haber

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Üsküdar Çekmeköy Metrosu ne zaman açılacak? Flaş açıklama… konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Üsküdar Çekmeköy Metrosu ne zaman açılacak? Flaş açıklama… ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Üsküdar Çekmeköy Metrosu ne zaman açılacak? Flaş açıklama… ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?