Yükleniyor ..
Safatv

Trafik Kazası Geçiren Leyla’nın Babasından Yürek Burkan Sözler: Kızım Aklımdan Çıkmıyor

3 ay önce0355
Trafik Kazası Geçiren Leyla’nın Babasından Yürek Burkan Sözler: Kızım Aklımdan Çıkmıyor

Ağrı’da 18 gün sonra cansız bedeni bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir’in babası Nihat Aydemir, geçirdiği trafik kazası sonucu yaralandı. Tedavisi sonrası taburcu edilen acılı baba, “Hatalı bendim. Kızım aklımdan çıkmıyor” dedi. Ağrı’nın Bezirhane köyünde Ramazan Bayramı’nın birinci kaybolan, 18 gün sonra da dere kenarında cansız bedeni bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir’in babası Nihat Aydemir, trafik kazasında yaralandı. Kızının […]

Ağrı’da 18 gün sonra cansız bedeni bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir’in babası Nihat Aydemir, geçirdiği trafik kazası sonucu yaralandı. Tedavisi sonrası taburcu edilen acılı baba, “Hatalı bendim. Kızım aklımdan çıkmıyor” dedi.

Ağrı’nın Bezirhane köyünde Ramazan Bayramı’nın birinci kaybolan, 18 gün sonra da dere kenarında cansız bedeni bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir’in babası Nihat Aydemir, trafik kazasında yaralandı. Kızının aklından çıkmadığını, dalgın bir şekilde yolun karşısına geçerken otomobilin çarptığını söyleyen Aydemir, “Hatalı bendim” dedi.

TEDAVİ SONRASI TABURCU EDİLDİ

Kaza, dün merkez Kağızman Caddesi’nde meydana geldi. Sürücüsü öğrenilemeyen 06 AAT 519 plakalı otomobil, yolun karşısına geçmeye çalışan Nihat Aydemir’e çarptı. Yaralanan Aydemir, çağırılan ambulansla Ağrı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Vücudunda ezikler oluşan Nihat Aydemir, tedavisinin ardından taburcu edildi.

“KIZIM AKLIMDAN ÇIKMIYOR”

Dalgın bir şekilde yolun karşısına geçerken otomobili fark etmediğini belirten Nihat Aydemir, “Hatalı bendim. Yol, çalışma nedeniyle tek şeride düşürülmüş. Kızım aklımdan çıkmıyor. Dalgın bir halde karşıya geçerken kendimi yerde buldum. Ağrılarım var ama durumum iyi” diye konuştu.

 

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Aydemir, kızı Leyla ile ilgili olarak soruşturmanın devam ettiğini belirtti

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Trafik Kazası Geçiren Leyla’nın Babasından Yürek Burkan Sözler: Kızım Aklımdan Çıkmıyor konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Trafik Kazası Geçiren Leyla’nın Babasından Yürek Burkan Sözler: Kızım Aklımdan Çıkmıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Trafik Kazası Geçiren Leyla’nın Babasından Yürek Burkan Sözler: Kızım Aklımdan Çıkmıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?