Yükleniyor ..
Safatv

Taraftarı darp eden polis görevinden uzaklaştırıldı

2 ay önce069
Taraftarı darp eden polis görevinden uzaklaştırıldı

Dün oynanan Fenerbahçe Bursaspor maçını izlemeye gelen Bursaspor taraftarlarından biri polisler tarafından dövülürken çekilen görüntüler kamuoyunu ayağa kaldırdı Bir taraftarın cep telefonu ile çektiği videoda polisler “Teksas” olarak adlandırılan Yeşil-Beyazlı taraftar grubundan bir şahsı orantısız bir şekilde döverken görülüyor. Kafa bölgesini kollarıyla örtmeye çalışan taraftar, sert yumruklardan sonra kafasına ağır tekme darbesi alarak yere yığılıyor. […]

Dün oynanan Fenerbahçe Bursaspor maçını izlemeye gelen Bursaspor taraftarlarından biri polisler tarafından dövülürken çekilen görüntüler kamuoyunu ayağa kaldırdı Bir taraftarın cep telefonu ile çektiği videoda polisler “Teksas” olarak adlandırılan Yeşil-Beyazlı taraftar grubundan bir şahsı orantısız bir şekilde döverken görülüyor. Kafa bölgesini kollarıyla örtmeye çalışan taraftar, sert yumruklardan sonra kafasına ağır tekme darbesi alarak yere yığılıyor. Olay sonrası, İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre taraftarı darp eden polisin görevinden uzaklaştırılarak, adli ve idari işlem başlatıldığı öğrenildi.  

http://cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js

Aydemir Kadıoğlu

Kaynak: TGRT Haber

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Taraftarı darp eden polis görevinden uzaklaştırıldı konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Taraftarı darp eden polis görevinden uzaklaştırıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Taraftarı darp eden polis görevinden uzaklaştırıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?