Yükleniyor ..
Safatv

Son Dakika! Başkan Erdoğan Saat 13.00’te Devlet Bahçeli’yi Kabul Edecek

3 ay önce0667
Son Dakika! Başkan Erdoğan Saat 13.00’te Devlet Bahçeli’yi Kabul Edecek

Son dakika! Başkan Recep Tayyip Erdoğan, saat 13.00’te MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Külliye’de bir görüşme yapacak Külliye’de görüşecek olan Erdoğan ve Bahçeli’nin önemli konuları ele alacakları bekleniyor. Bahçeli dün de TBMM Başkanı Binali Yıldırım ile görüşmüştü. DÜN DE BİNALİ YILDIRIM İLE GÖRÜŞMÜŞTÜ Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, dün Milliyetçi Hareket Partisi […]

Son dakika! Başkan Recep Tayyip Erdoğan, saat 13.00’te MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Külliye’de bir görüşme yapacak

Külliye’de görüşecek olan Erdoğan ve Bahçeli’nin önemli konuları ele alacakları bekleniyor. Bahçeli dün de TBMM Başkanı Binali Yıldırım ile görüşmüştü.

DÜN DE BİNALİ YILDIRIM İLE GÖRÜŞMÜŞTÜ

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, dün Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi kabul etmişti. Bahçeli, TBMM Başkanvekili Celal Adan’ı ziyaretinden sonra Yıldırım’ın makamına, TBMM Başkanvekili Celal Adan, MHP Grup Başkanvekilleri Erkan Akçay ve Erhan Usta, Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’la birlikte geçmişti.

ERDOĞAN’LA GÖRÜŞMESİNDE ÖNEMLİ KONULAR ELE ALINACAK

Bugün saat 13.00’teKülliye’de gerçekleşecek Bahçeli, Erdoğan görüşmesinde ise önemli konuların ele alınması bekleniyor.

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Son Dakika! Başkan Erdoğan Saat 13.00’te Devlet Bahçeli’yi Kabul Edecek konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Son Dakika! Başkan Erdoğan Saat 13.00’te Devlet Bahçeli’yi Kabul Edecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Son Dakika! Başkan Erdoğan Saat 13.00’te Devlet Bahçeli’yi Kabul Edecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?