Yükleniyor ..
Safatv

Kerkük'te bomba yüklü araç patladı: 4'ü çocuk 6 yaralı

1 hafta önce0104
Kerkük'te bomba yüklü araç patladı: 4'ü çocuk 6 yaralı

Irak’ın Kerkük şehrinin merkezinde bomba yüklü bir araçla saldırı düzenlendi. Saldırı sonucu 4’ü çocuk olmak üzere toplam 6 kişi yaralandı. Olay yerine çok sayıda ambulans ve güvenlik gücü sevk edildi. Yaralılar ise tedavi için Kerkük Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Patlamanın etkisinden dolayı semtteki evler de büyük hasar gördü.  Görgü tanıkları silahlı iki kişinin bir arabayı mahalleye […]

Irak’ın Kerkük şehrinin merkezinde bomba yüklü bir araçla saldırı düzenlendi. Saldırı sonucu 4’ü çocuk olmak üzere toplam 6 kişi yaralandı. Olay yerine çok sayıda ambulans ve güvenlik gücü sevk edildi. Yaralılar ise tedavi için Kerkük Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Patlamanın etkisinden dolayı semtteki evler de büyük hasar gördü. 
Görgü tanıkları silahlı iki kişinin bir arabayı mahalleye bıraktığını ve şahısların ayrılmasından yarım saat sonra aracın patladığını aktardı. Güvenlik güçleri ise yaptıkları açıklamada olayın faillerinin tutuklandığını açıkladı. 
Kerkük şehrinde bir haftada ikinci kez patlama meydana geldi.

http://cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js

Semir Yemenci 
 

Kaynak: TGRT Haber

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Kerkük'te bomba yüklü araç patladı: 4'ü çocuk 6 yaralı konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Kerkük'te bomba yüklü araç patladı: 4'ü çocuk 6 yaralı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kerkük'te bomba yüklü araç patladı: 4'ü çocuk 6 yaralı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?