Yükleniyor ..
Safatv

Jandarma FETÖ’cüleri kaçmaya çalışırken yakaladı

2 ay önce069
Jandarma FETÖ’cüleri kaçmaya çalışırken yakaladı

Alınan duyum üzerine jandarma ekipleri tarafından yapılan yol emniyet ve kontrol devriyesinde 34 AU  ve 34 RL  plakalı araçlar durduruldu. 34 AU  plakalı araçta yapılan kontrolde araç sürücüsünün F.K. (36) ve araçta bulunan A.G.G. (30) isimli şahısların olduğu ve aracın öncülük yaptığı tespit edildi. 34 RL  plakalı araçta  ise yapılan kontrolde araç sürücüsü Konya 9. […]

Alınan duyum üzerine jandarma ekipleri tarafından yapılan yol emniyet ve kontrol devriyesinde 34 AU  ve 34 RL  plakalı araçlar durduruldu. 34 AU  plakalı araçta yapılan kontrolde araç sürücüsünün F.K. (36) ve araçta bulunan A.G.G. (30) isimli şahısların olduğu ve aracın öncülük yaptığı tespit edildi. 34 RL  plakalı araçta  ise yapılan kontrolde araç sürücüsü Konya 9. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından Terör Örgütü Kurmak veya Yönetmek suçundan aranma kararı bulunan M.P. (30), Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İstihbarat Başkanlığı emrinde Dnz.Is.Kd.Bçvs. iken 677 sayılı KHK ile kamu hizmetlerinden men edilen, İstanbul 11. Sulh Ceza Hakimliği tarafından Silahlı Terör Örgüne Üye Olmak suçundan aranma kararı bulunan B.G. (37), arama kaydı bulunmayan E.G. (36) ve M.G. (35) isimli şahıslar yakalandı. Şüphelilerin üstünde, eşyalarında ve araçlarda yapılan aramada bin 860 avro, 66 TL para ile 1 adet cep telefonu ve sim kart ele geçirildi.

http://cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js

Olayla ilgili Cumhuriyet Savcısının talimatıyla başlatılan soruşturmada, F.K.,  A.G.G., E.G. ve M.G. yardım ve yataklık etmek suçundan,  M.P. ve B.G. isimli şahıslar ise Terör Örgütüne Üye Olmak suçundan gözaltına alındı.

Kaynak: TGRT Haber

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Jandarma FETÖ’cüleri kaçmaya çalışırken yakaladı konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Jandarma FETÖ’cüleri kaçmaya çalışırken yakaladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Jandarma FETÖ’cüleri kaçmaya çalışırken yakaladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?