Yükleniyor ..
Safatv

Hayatının şokunu yaşadı… Aldatıldığını Google Haritalar'dan öğrendi!

1 hafta önce043
Hayatının şokunu yaşadı… Aldatıldığını Google Haritalar'dan öğrendi!

Peru’da bir adam, köpüye giden kısa yolu araştırmak için Google Haritalar’ı kullanmaya başladı. Ancak hiç beklemediği bir olayla karşı karşıya kaldı.   HAYATININ ŞOKUNU YAŞADI Google Haritalar’da dolaşırken bir erkekle bir kadının samimi olduğunu gören adam, görüntüye yaklaştı. Görüntüye yaklaştıktan sonra kadının eşi olduğunu anlayan adam hayatının şokunu yaşadı. ÇİFT BU GÖRÜNTÜLERDEN SONRA BOŞANDI 2013 […]

Peru’da bir adam, köpüye giden kısa yolu araştırmak için Google Haritalar’ı kullanmaya başladı. Ancak hiç beklemediği bir olayla karşı karşıya kaldı.

 

HAYATININ ŞOKUNU YAŞADI

Google Haritalar’da dolaşırken bir erkekle bir kadının samimi olduğunu gören adam, görüntüye yaklaştı. Görüntüye yaklaştıktan sonra kadının eşi olduğunu anlayan adam hayatının şokunu yaşadı.

ÇİFT BU GÖRÜNTÜLERDEN SONRA BOŞANDI

2013 yılında çekilen görüntülerde adamla kadının samimi pozları ile karşılaşan adam, Google Haritalar sayesinde aldatıldığını öğrendi. Kimliği açıklanmayan çiftin Google Haritalar’daki fotoğraf sebebiyle boşandığı açıklandı.

http://cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js

Kaynak: TGRT Haber

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Hayatının şokunu yaşadı… Aldatıldığını Google Haritalar'dan öğrendi! konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Hayatının şokunu yaşadı… Aldatıldığını Google Haritalar'dan öğrendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hayatının şokunu yaşadı… Aldatıldığını Google Haritalar'dan öğrendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?