ss
Zeljko Obradovic, Taraftara Sitem Etti: Salonun Ligde de Dolması Gerekiyor
Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, Pınar Karşıyaka maçının peşinden açıklamalarda bulundu. Obradovic, "Salonun ligde de dolması gerekiyor." dedi.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin 9. Haftasında konuk ettiği Pınar Karşıyaka'yı 80-72 yenen Fenerbahçe'de Başantrenör Zeljko Obradovic, maç nihayetinde mücadeleyi değerlendirdi.

"TARAFTARLARIN DESTEĞİ ÇOK ÖNEMLİ"

Obradovic, "Taraftarımızın durumu anlayıp takımımızı desteklemelerini isterim. Taraftarların desteği çok önemli. Senelerdir verdikleri desteği vermeleri gerekiyor. Şu lahza THY Avrupa Ligi'nde taraftar izleyici listesinde 9. Sıradayız. Bu, taraftarlarımızın bizlere verdiği bir bildiri m.? Salonun, ancak THY Avrupa Ligi'nde değil, ligde de dolması gerekiyor." dedi.


"Zeljko Obradovic, Taraftara Sitem Etti: Salonun Ligde de Dolması Gerekiyor konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Zeljko Obradovic, Taraftara Sitem Etti: Salonun Ligde de Dolması Gerekiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Zeljko Obradovic, Taraftara Sitem Etti: Salonun Ligde de Dolması Gerekiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0