ss
Yunanistan'dan Kaçan Bir Göçmen Daha Donarak Hayatını Kaybetti. - Edirne Haberleri
Edirne’nin Meriç ilçesine bağlı Adasarhanlı köyündeki çeltik tarlası içinde, Yunanistan’ın geri gönderilmiş olduğu öne sürülen bir göçmenin daha ölü bedeni bulundu.

 

Edirne'nin Meriç ilçesine bağlı Adasarhanlı köyündeki çeltik tarlası içerisinde, Yunanistan'ın geri gönderdiği öne sürülen bir göçmenin daha ölü bedeni bulundu. İlk meydana getirilen incelemede ölü bedeni bulunan göçmenin donarak öldüğü ve ölü bedeni bulunan 4'ncü kaçak muhacir oldu.

Edirne'nin Meriç ilçesine bağlı Adasarhanlı köyünde Yunanistan sınırın da çeltik tarlasında bir adam göçmen ölü bedeni bulan köylüler, Jandarma ekiplerine haber verdi. Meriç ilçe jandarma komutanlığı meydana getirilen araştırmalarda Yunanistan'ın arka gönderdiği göçmenlerden birisi bulunduğu tahmin edilerek adam ölü bedeninin donarak öldüğü tetkik edildi. Kaçağın üzerinde kaygan giysileri olduğu ve en az 2 gün önce yaşamını kaybetmiş olduğu belirlendi. Konuyla ilgili Savcılık ve jandarma ekiplerinin araştırma başlattı. Yapılan incelemenin ardından erkek göçmenin ölü bedeni otopsisi yapılmak üzere İstanbul Adli Tıp Kurumu'na sevk edildi. - EDİRNE


"Yunanistan'dan Kaçan Bir Göçmen Daha Donarak Hayatını Kaybetti. - Edirne Haberleri konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Yunanistan'dan Kaçan Bir Göçmen Daha Donarak Hayatını Kaybetti. - Edirne Haberleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yunanistan'dan Kaçan Bir Göçmen Daha Donarak Hayatını Kaybetti. - Edirne Haberleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0