ss
Yılmaz Vural, Taraftarların 'Deli Yılmaz' Tezahüratını Duyunca Kendinden Geçti
Fenomen teknik adam Yılmaz Vural, Adana Demirspor taraftarının 'Deli Yılmaz' tezahüratını duyunca sektör arasında oynamaya başlanmıştır.

 

Adana Demirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, taraftarların tezahüratlarını duyunca kendinden geçti. Adana Demirspor'un ünlü yandaş grubu Mavi Şimşekler'in yer almış olduğu tribüne giden Yılmaz Vural, 'Deli Yılmaz oley' tezahüratını duyunca kendinden geçti. Vural, kendisi ile alakalı meydana getirilen bu tezahürata oynayarak mukabil verdi.

Görüntüler, sosyal medyada çok sayıda kullanıcı tarafından paylaşıldı. Adana Demirspor, son olarak Spor Toto Süper Ligin lideri Medipol Başakşehir ile Türkiye Kupası 5. Devir ilk maçında 1-1 berabere kalmıştı.


"Yılmaz Vural, Taraftarların 'Deli Yılmaz' Tezahüratını Duyunca Kendinden Geçti konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Yılmaz Vural, Taraftarların 'Deli Yılmaz' Tezahüratını Duyunca Kendinden Geçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yılmaz Vural, Taraftarların 'Deli Yılmaz' Tezahüratını Duyunca Kendinden Geçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0