ss
VALİ OZAN BALCI’DAN TOKAT’TA BİR İLK
Vali Dr. Ozan Balcı Tokat’ta bir ilki gerçekleştirdi.
Vali Dr. Ozan Balcı tarafından "24 Kasım Öğretmenler Günü” münasebetiyle il genelindeki devlet ve özel okullar ile eğitim kurumlarında görev yapan eğitim camiasının neferlerine kitap hediye edildi.
 
Seçkin yazarların eserlerinden oluşan 12.358 adet kitap okullar kampüsündeki Z Kütüphanede paketlenerek  ilçe, belde, köy, mezra ve merkez özel okullar ile devlet okullarında görev yapan öğretmen, memur, hizmetli, şef, uzman, işkur elemanı, ücretli sigortalı öğretmen, idareci, müfettiş, mühendis ayırt etmeden eğitim camiasından tüm herkese ayrı ayrı gönderilerek hediye edildi.
 
Vali Ozan Balcı, “Bilginin taşıyıcısı, milletimizin ve memleketimizin yüz akı siz değerli öğretmenimin ‘Öğretmenler Gününü’ kutlar, sağlık ve başarı dilerim.” ve “Eğitim öğretimin bir neferi olarak eğitim camiasına sunmuş olduğun katkılardan dolayı teşekkür eder, okumanın her daim hayatında olması temennisiyle sağlık ve başarı dilerim.“ mesajları ile eğitim camiasının onurlu gününü kutlayarak neferlerine teşekkür etti.
 
 
İl genelinde eğitim camiasında görev yapan yöneticisinden müfettişine, uzmanından mühendisine, öğretmeninden işkur elemanına tüm herkes Vali Dr. Ozan Balcı tarafından bu önemli günde kitap gibi anlamlı bir hediyenin verilmesini memnuniyetle karşıladı.
 
Öğretmenler ve eğitim çalışanları teşekkürlerini sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla dile getirdi.

"VALİ OZAN BALCI’DAN TOKAT’TA BİR İLK konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere VALİ OZAN BALCI’DAN TOKAT’TA BİR İLK ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda VALİ OZAN BALCI’DAN TOKAT’TA BİR İLK ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0