ss
VALİ DR. OZAN BALCI’DAN ESNAF ZİYARETLERİ
Vali Dr. Ozan Balcı, saraç mesleğini yaşatmaya çalışan Recai Örükaya’yı ziyaret etti.
 
Valilik binası arkasında bulunan Hoca Ahmet Mahallesinde bir dizi esnaf ziyaretinde bulunan esnaflara hayırlı iş ve bol kazanç dileklerini iletti.
 
Babasından kalan ve unutulmaya yüz tutmuş saraç mesleğini 35 yıldır yaşatmaya çalışan Recai Örükaya (50) ile işyerinde bir süre sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı, saraç mesleği ile ilgili bilgiler aldı. Geçimini 35 yıldır saraç mesleği ile sağlayan ve iki çocuk okuttuğunu söyleyen Örükaya, Vali Dr. Ozan Balcı’ya ziyareti nedeniyle teşekkür etti. Vali Dr. Ozan Balcı, Örükaya’nın istek ve sıkıntılarını da dinledi.
 
Ziyarete Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir ile Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Selahattin Adıgüzel de eşlik etti.

"VALİ DR. OZAN BALCI’DAN ESNAF ZİYARETLERİ konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere VALİ DR. OZAN BALCI’DAN ESNAF ZİYARETLERİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda VALİ DR. OZAN BALCI’DAN ESNAF ZİYARETLERİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0