ss
Trafik Cezası Kesen Polise Sosyal Medyadan Hakaret Eden Sürücü Tutuklandı
Sivas'ta standart dışı fer ve cam filmi kullandığı nedeni öne sürülerek ceza yazılan şoför, sosyal medya hesabından kendisine ceza yazan polis ekiplerine küfür ettiği nedeni öne sürülerek tutuklandı.

Sivas'ta standart dışı ışık ve cam filmi kullandığı gerekçesiyle ceza yazılan sürücü ceza yazan polis ekiplerine toplumsal medyadan hakaret edince tutuklandı.

TRAFİK POLİSİ SÜRÜCÜYÜ CAM FİLMİ NEDENİYLE DURDURDU

İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerince İstasyon Caddesi 50'inci Yıl Kavşağı'nda bir otomobil standart dışı fer ve cam filmi nedeni öne sürülerek durduruldu.

CEZA YAZAN POLİSE SOSYAL MEDYADAN HAKARET ETTİ

Durdurulan otomobilin sürücüsü K.T.K.'ya 2918 sayılı kanunun alakalı maddelerince cezai muamele uygulandı. Daha sonrasında sürücünün görevli polislere toplumsal medyadan hakaret etmiş olduğu tespit edildi.

"TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ"

Gözaltına alınan şahıs 'Türk Milletini, Cumhuriyetini, Devletini, Kurum ve Organlarını Aşağılama, hususi Hayatın Gizliliğini İhlal ve Hakaret' suçlarından sevk edilmiş olduğu adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.


"Trafik Cezası Kesen Polise Sosyal Medyadan Hakaret Eden Sürücü Tutuklandı konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Trafik Cezası Kesen Polise Sosyal Medyadan Hakaret Eden Sürücü Tutuklandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Trafik Cezası Kesen Polise Sosyal Medyadan Hakaret Eden Sürücü Tutuklandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0