ss
  • Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: Bildirideki Üslup, Trabzonspor'un Üslubu Değil
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: Bildirideki Üslup, Trabzonspor'un Üslubu Değil
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kulüpler Birliği bildirisi ile alakalı konuştu. Ağaoğlu, "Bildirideki üslup, Trabzonspor'un üslubu değil." dedi.

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kulüpler Birliği bildirisi hakkındaki konuştu. TRT Spor'a telefonla bağlanan Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Galatasaray dışında 17 takımın imzaladığı Kulüpler Birliği bildirisi ile alakalı konuştu.

"BİLDİRİDEKİ ÜSLUP, TRABZONSPOR'UN ÜSLUBU DEĞİL"

Bildirinin değişik yayınlandığını açıklayan Ağaoğlu, "Bildirinin yayınlandığı saate kadar bizlere metin gelmedi. Bu kadar ifadeler yer aldığını bilmiyordum. Bize söylenen ve yayınlanan arasında farklar var. Fikret Orman'la konuştum. Karışıklık bulunduğunu söylemiş oldu. Kulüpler Birliği'nin bildirisinin metninin altında yer edinen ifadeleri ağır buldum. Trabzonspor böyle ifadeler kullanmaz. Bildirideki üslup, Trabzonspor'un üslubu değil. Bizim görüşümüze değer verilseydi farklı bir tebliğ ortaya çıkar, bu kadar tartışma olmazdı." dedi.

"BURAK YILMAZ'A GİT Mİ DİYEYİM"

Kadro dışı bırakılan Burak Yılmaz'a da değinen Başkan Ağaoğlu, "Burak Yılmaz bizim kontratı devam eden oyuncumuz. Kontratı devam eden oyuncularımızla niye yollarımızı ayırayım. Git m. Diyeyim." şeklinde konuştu.


"Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: Bildirideki Üslup, Trabzonspor'un Üslubu Değil konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: Bildirideki Üslup, Trabzonspor'un Üslubu Değil ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: Bildirideki Üslup, Trabzonspor'un Üslubu Değil ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0