ss
TOKAT BELEDİYESİ'NDEN ENFLASYONLA MÜCADELEYE DESTEK
Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, enflasyonla savaşım kapsamında 2019 senesinde da su ve kira gelirlerinde artış yapılmayacağını söylemiş oldu.

 

Tokat Belediye Meclisi Kasım ayı Belediye Meclis toplantısı üç. Oturumu gündem maddeleri arasında yer alan kira ve su gelirleri mevzusunda 2019 yılında da artış yapılmayacağına dair oy birliği ile karar alındı.

Enflasyonla Mücadele Kapsamında 2019 Yılı İçin Sıfır Artış

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada; “Tokat Belediyesi’nin yıllık gelirlerinin yaklaşık %15’ini kapsayan Su ve Kira gelirlerine 2019 Yılı içerisinde de zam yapılmayacağına dair Belediye Meclisimizde karar aldık.

Üretken Belediyecilik anlayışıyla hizmetlerimizi yaparken yurttaşlarımıza verilen hizmetlere zam yaparak değil, tutum yaparak yatırım bütçemizi artırma gayretinde olacağız. Enflasyonla savaşım kapsamında 2019 Yılı için sıfır artış yaptık. Kolayı değil, zoru tercih ettik. Bizim asıl gayemiz kar etmek değil, vatandaşa hizmet etmektir. Halkımız bizi, hepimiz işlerimizi takip etmeye devam ederiz. Bu kararda emeği geçen tüm Belediye Meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.


"TOKAT BELEDİYESİ'NDEN ENFLASYONLA MÜCADELEYE DESTEK konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere TOKAT BELEDİYESİ'NDEN ENFLASYONLA MÜCADELEYE DESTEK ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TOKAT BELEDİYESİ'NDEN ENFLASYONLA MÜCADELEYE DESTEK ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0