ss
Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kredi Kartı Borcu Olanlara Müjde
Son dakika! Partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ziraat Bankası vesilesiyle kredi kartı borçları tek bir çatı altında toplanacak" dedi.

 

Partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vatandaşa müjde üzerine müjde verdi. Erdoğan, "Düzenli toplumsal yardım saha vatandaşlarımızın aylık 150 kw saat elektrik tüketimlerini hepimiz üstleniyoruz. Bir diğer müjdemiz kredi kartını ödemekte zorluk çeken vatandaşlarımızadır. Ziraat Bankası aracılığıyla ödeme güçlüğü yaşayan vatandaşlarımızın borçları tek bir çatı altında toplanacak." dedi.

Erdoğan'ın konuşmalarından satır başları:

2,5 MİLYON ÜZERİNDE HANENİN FATURASINI DEVLET KARŞILAYACAK

Düzenli sosyal yardım piyasa ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın aylık 150 kw/saat elektrik tüketimini devlet şekilde hepimiz üstleniyoruz. Bu kapsamda 2,5 milyon üzeri hanede 80 liralık elektrik faturasını devlet karşılayacak.

VATANDAŞLARIN BORCU TEK BİR ÇATI ALTINDA TOPLANACAK

Kredi kartı borcunu ödemekte güçlük çeken yurttaşlarımıza var borçlarını daha rahat ödeyebilmesi için bir imkan sağlıyoruz. Ziraat Bankası aracılığıyla ödeme güçlüğü çeken vatandaşların borcu tek bir çatı altında toplanacak, Ziraat'cilt alacağı kredi ile bu borcu kapatacak, aylık gelirine müsait bir şekilde bu borcu ödeyecek.

HALKBANK, 22 MİLYAR LİRALIK KREDİ KULLANDIRACAK

Halkbank, esnaf ve sanatkarların işletme giderlerini karşılamak suretiyle 22 milyar liralık kredi kullandıracak. Bütün kurlara alakalı oyunlara karşın, dengelenme periyodunu yansıtmak için 10 milyarlık tutarını ilk çeyrekte kullandırma kararı aldık. Detayları yarın Halkbank tarafınca paylaşılacak.

üç PUAN DESTEĞİNİ 5 PUANA ÇIKARIYORUZ

Sigorta prim teşviki uygulaması kapsamında 500 ve üstünde çalışanlar için üç puan desteğini 5 puana çıkarıyoruz. 506 sigortalı çalıştıranlar için de 5 puan uygulamasını aynen devam ettiriyoruz.

Ayrıntılar geliyor...


"Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kredi Kartı Borcu Olanlara Müjde konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kredi Kartı Borcu Olanlara Müjde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kredi Kartı Borcu Olanlara Müjde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0