ss
  • Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP'nin İstanbul Adayı İmamoğlu'nun Görüşeceği Tarih Netleşti
Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP'nin İstanbul Adayı İmamoğlu'nun Görüşeceği Tarih Netleşti
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın muhtemelen hafta içi CHP'nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görüşeceğini bildirdi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, bu hafta CHP'nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görüşeceğini açıklandı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik

GÖRÜŞME BU HAFTA

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan buluşma isteklerine istek ederek, "Yaptığımız başvurumuza birkaç saat arasında çok hızlı olumlu dönüş yapması bizi sevindirmiştir." demişti. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, randevunun tarihine ilişik, "Sayın Cumhurbaşkanı muhtemelen hafta içi CHP'nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görüşecek." dedi.

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu

 


"Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP'nin İstanbul Adayı İmamoğlu'nun Görüşeceği Tarih Netleşti konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP'nin İstanbul Adayı İmamoğlu'nun Görüşeceği Tarih Netleşti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP'nin İstanbul Adayı İmamoğlu'nun Görüşeceği Tarih Netleşti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0