ss
Snapchat Uygulamasında Cinsel İçerikli Videoların Satıldığı Ortaya Çıktı
Snapchat adlı sosyal medya uygulamasının, cinsel içerikli fotoğraflar ve videolar satılan bir mecra şekilde kullanıldığı ortaya çıktı. Bu işi yaptığını itiraf eden Jordie Carnall isimli kadın, paylaşımlarıyla ayda 27 bin TL nakit kazandığını söylemiş oldu.

İngiliz gösterim kuruluşu BBC'nin Victoria Derbyshire isimli programı, Snapchat'in cinsi muhteviyatlı fotoğraflar ve videolar satmak için kullanıldığını ortaya çıkardı. Bu işi yapanlardan Jordie Carnall, uygulama sayesinde ayda 4 bin sterlin (ortalama 27 bin TL) kazandığını itiraf etti.

Jordie Carnall

"FOTOĞRAFLARIMI VE VİDEOLARIMI SATIYORUM"

Snapchat'Şafak cinsel içerikli içerikler satan 26 yaşındaki Carnall, "Bu düzgüsel bir meslek gibi. Şarkı söyleyen müzisyenler yada resimlerini satan ressamlar benzer biçimde. Ben de fotoğraflarımı ve videolarımı satıyorum" dedi. Carnall, kendisinden "Snapchat Premium kızı" olarak bahsedildiğini de öne sürdü.

SNAPCHAT'TAN AÇIKLAMA YAPILDI

Carnall, aylık 20 ile 200 sterlin içinde değişen ücretler karşılığında Snapchat'teki abonelerine cinsel içerikli fotoğraf ve videolar gönderdiğini söyledi. Snapchat yönetimi bu tip içeriklerin yasak bulunduğunu ve ayrım edildiğinde silindiği yönününde açıklamalarda bulunsa da Carnall, bu işi 2016'dan bu güne yaptığını ifade etti.Snapchat'cilt meydana getirilen açıklamada, "Pornografik içeriklerin reklamına yahut dağıtılmasına izin vermiyoruz." denildi. Victoria Derbyshire programının, Snapchat'te eşeysel muhteviyatlı videolar satıldığını Instagram'a göstermesinin arkasından toplumsal medya sitesi, sattıkları hizmetlerinin reklamını meydana getiren kişilerin Premium Snapchat ile ilişkili bütün etiketlerini yasakladı.


"Snapchat Uygulamasında Cinsel İçerikli Videoların Satıldığı Ortaya Çıktı konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Snapchat Uygulamasında Cinsel İçerikli Videoların Satıldığı Ortaya Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Snapchat Uygulamasında Cinsel İçerikli Videoların Satıldığı Ortaya Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0