Gürsel Tekin'i zor duruma düşüren fotoğraf

30 Mayıs 2013 Perşembe 20:23
gursel-tekini-zor-duruma-dusuren-fotograf

CHP Genel Başkan Yardımcıları Gürsel Tekin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş'ın 3. köprünün temel atma törenine katılmadığını iddia etti. Oysa fotoğraf ve görüntüler Gürsel Tekin'i yalanlıyordu.

Tekin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın dün 3. köprünün temel atma törenine katılmadığını kaydederek, "Bu neden bir tavır ise kendisini kutluyorum. Kendisinin de 3. köprünün olamayacağını, İstanbul için bir katliam olacağını ifade eden bir insan olduğu için bundan dolayı katılmamışsa, öyle bir bilgi aldım, bu nedenle kendisini kutluyorum" diye konuştu.

Oysa fotoğraflarına bakıldığında Kadir Topbaş, temel atma töreninde başbakanın yanındaydı ve bir de konuşma yapmıştı.


Haberin yayınlanmasından sonra milliyet.com.tr'yi arayan Gürsel Tekin şunları söyledi:
"Türkiye'nin en önemli projesinde yasadışı bir proje olmasına rağmen özellikle istanbul'un beklentisi olan projede ev sahibi Kadir Topbaş'ın temel atma töreninde neden bulunmadığını sordum. Acaba Kadir Topbaş yüz binlik planda üçüncü köprü olmaz dediği için bunun mahcubiyetinden dolayı mı yoksa yasadışı gördüğü için eski bir mimar olduğu için mi katılmadı. Yada sayın Başbakan onu yok mu saydı? Butonun başında temel atma töreninde müteahhitler varken milyonlarca istanbullunun oyunu alan Topbaş'ın arka planlarda kalması kafamızda soru işaretleri yarattı.
Topbaş bir tavır mı koydu. Tavır koyduysa kutluyorum. Başbakan dışlamışsa bilemem."Kaynak: http://siyaset.milliyet.com.tr/gursel-tekin-in-iddiasi-fena/siyaset/detay/1716298/default.htmEtiketler: İstanbul , CHP , Türkiye , Kadir Topbaş , katliam , Gürsel Tekin , Fotoğraf , Proje , Türkiye'nin , Istanbul , BüyükşehirHaber okunma sayısı: 1352

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

TOKAT - HAVA DURUMU

TOKAT

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu ay:
35 hit, 11 ziyaretçi, 11 ziyaret
Toplam:
38508 hit, 12062 ziyaretçi, 14200 ziyaret