Bülent Arınç'a protesto şoku

14 Nisan 2013 Pazar 23:38
bulent-arinca-protesto-soku

Paris'te bulunan UNESCO Genel Merkezi’nde bir konferansa katılan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü, Bülent Arınç, bir grup tarafından protesto edildi.

Paris UNESCO Genel Merkezi’nde Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) )ve UNESCO işbirliğiyle düzenlenen ’Kültürler Arası Köprüler - Batıya Doğru Akan Nehir’ konferansına katılan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, konuşma yaptı. Arınç konuşmasını bitirip kürsüden inerken, salonda bulunan yaklaşık 15 kişi dinleyici koltuklarından ayağa kalkarak, slogan atmaya başladı. Ellerinde Türk bayrakları, Mustafa Kemal Atatürk ve Doğu Perinçek posterleri bulunan grup, "Yeminler edildi, yıkılacak Silivri", Mustafa Kemal’in askerleriyiz" şeklinde sloganlar attı.
Güvenlik görevlilerince salondan çıkarılan grup, kapı önünde de bir süre eylemlerine devam ederken, daha sonra sessizce dağıldı.Kaynak: http://siyaset.milliyet.com.tr/bulent-arinc-a-protesto-soku/siyaset/siyasetdetay/14.04.2013/1693603/default.htmEtiketler: Paris , Bahçeşehir , UNESCO , Bülent Arınç , Silivri , Doğu Perinçek , Bahçeşehir Üniversitesi , Mustafa Kemal Atatürk , Grup , sessizce , Bülent Arınç'aHaber okunma sayısı: 888

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

TOKAT - HAVA DURUMU

TOKAT

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu ay:
35 hit, 11 ziyaretçi, 11 ziyaret
Toplam:
38508 hit, 12062 ziyaretçi, 14200 ziyaret