ss
Sapık Yolcu, Halk Otobüsüne Binen Tiyatro Oyuncusuna Kabusu Yaşattı
Otobüste tiyatro oyuncusu Ayten Demirkol'un gizlice fotoğraflarını çekmeye başlayan yolcuyu ayrım eden diğer bir yolcu, tacizcinin telefonuna el koydu.

YOLCULARDAN BİRİ FARK ETTİ

İstanbul'da Bağcılar'dan Mecidiyeköy Darülaceze tarafına devinim eden yolcu otobüsünde Mohammad O. Adlı şahıs, tiyatro oyuncusu Ayten Demirkol'un gizlice fotoğraflarını çekmeye başladı. Her şeyden habersiz oyuncunun fotoğraflarının çekildiğini fark eden bir başka yolcu şüphelinin telefonuna el koydu.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Tacizde bulunan Mohammad O. Kısa zaman yaşanmış olan arbedenin ardından halk otobüsüne kilitlenerek polise teslim edildi. Emniyetteki ifadesinin peşinden İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na sevk edilen Mohammad O. Ile alakalı soruşturma başlatıldı.

SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Oyuncunun göğüs bölümüne ait fotoğrafları telefonundan çıkan Mohammad O. Suçunu itiraf etti. Hakkında özel hayatın gizliliğini ihlal etmekten dava oluşturulan şüpheli üç yıla kadar hapis istemiyle İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde başat karşısına çıkacak.


"Sapık Yolcu, Halk Otobüsüne Binen Tiyatro Oyuncusuna Kabusu Yaşattı konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Sapık Yolcu, Halk Otobüsüne Binen Tiyatro Oyuncusuna Kabusu Yaşattı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sapık Yolcu, Halk Otobüsüne Binen Tiyatro Oyuncusuna Kabusu Yaşattı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0