ss
SAHTE ALKOL İMALATÇISI JANDARMAYA YAKALANDI
Tokat İl Jandarma Komutanlığınca; yapılan titiz planlama ve takip sonucunda Tokat İli Zile İlçesi Yalınyazı köyünde sahte içki imal ve satışı yapan şahsın suç aletleri ile birlikte yakalanması maksadıyla, 01 Aralık 2018 günü, Zile-Yalınyazı köyünde Y.A’ya ait tespit edilen adreste, yetkili adli makamın izni ile arama yapılmıştır.

Tokat İl Jandarma Komutanlığınca; yapılan titiz planlama ve takip sonucunda Tokat İli Zile İlçesi Yalınyazı köyünde sahte içki imal ve satışı yapan şahsın suç aletleri ile birlikte yakalanması maksadıyla, 01 Aralık 2018 günü, Zile-Yalınyazı köyünde Y.A’ya ait tespit edilen adreste, yetkili adli makamın izni ile arama yapılmıştır. Yapılan arama sonucunda;
(150) litre kaçak rakı ele geçirilmiştir. Şahıs Zile Cumhuriyet Başsavcılığınca verilen talimatlar doğrultusunda ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılarak, ele geçirilen malzemelere el konulmuştur.Söz konusu şahsa 27 nolu ÖTV genel tebliği kapsamında 15.300 TL idari yaptırım uygulanmıştır.


"SAHTE ALKOL İMALATÇISI JANDARMAYA YAKALANDI konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere SAHTE ALKOL İMALATÇISI JANDARMAYA YAKALANDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SAHTE ALKOL İMALATÇISI JANDARMAYA YAKALANDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0