ss
Real Madridli Benzema, Fenerbahçeli Valbuena'ya Hakaret Etti
Cinsel ilişki kasedi şantajı sebebiyle isimleri yoğun sık taraf yana gelen iki futbolcudan Karim Benzema, Fenerbahçeli Mathieu Valbuena'nın boyuyla dalga geçti.

 

Karim Benzema ile Mathieu Valbuena'nın arasını açan eşeysel ilişki kasedi şantajı olayının yankıları sürerken, Real Madridli futbolcu sosyal medyada tartışılacak bir harekete imza attı. Benzema üç yıl ilkin, ulusal takımdan arkadaşı olan Valbuena'ya meydana getirilen şantajda bir halde oranı bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alınmış, öteki diğer isimlerle beraber ile alakalı tahkikat başlatılmıştı.

HAKARET ETTİ

Benzema, Fenerbahçeli futbolcunun kısa boyuyla dalga geçti. Yıldız futbolcunun paylaşmış olduğu çocuğunun resminin altına bir takip edeni tarafınca "Valbuena'dan süratli büyüdü" şeklinde bir yorum yapmış oldu. Benzema ise buna "Aynı zamanda oldukca karmaşa da değil" gibi cevap verdi ve bu sözlerini bir hakaret sözü olan "fumier" (pislik) kelimesiyle etiketledi. Fransız basını yaşananları "Benzema instagramda Valbuena'ya hakaret etti" başlıklarıyla verdi.

DAVA BAŞLIYOR

Şantaj soruşturmasıyla ilgili şekilde Paris Tahkim Mahkemesi geçtiğimiz haftalarda, Valbuena'ya şantaj vakasıyla ilgili yapılan soruşturmayı onaylamıştı. Bu kararla beraber olayın davaya dönüşmesinin, Benzema ve diğer suçlanan beş isimin yargılanmasının yolunun açıldığı değerlendirmesinde bulunulmuştu.


"Real Madridli Benzema, Fenerbahçeli Valbuena'ya Hakaret Etti konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Real Madridli Benzema, Fenerbahçeli Valbuena'ya Hakaret Etti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Real Madridli Benzema, Fenerbahçeli Valbuena'ya Hakaret Etti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0