ss
MHP'li İsimden Kulisleri Hareketlendiren Açıklama: 51 Belediye Başkan Adayını Belirledik
MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, yerel seçimle alakalı yaptığı açıklamada, "MHP, büyükşehirler dışındaki 51 il ilçe ve belde belediye başkan adaylarını büyük oranda belirlemiş ve kamuoyuyla paylaşmaktadır." dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MHP'nin 51 belediye başkan adayını büyük miktarda belirlediğini deklare etti. Durmaz, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "MHP Cumhur İttifakı'nın adaylarını desteklemekte kesin kesin olacaktır" dedi.

"MHP, CUMHUR İTTİFAKINI DESTEKLEMEKTE KESİN KARARLI"

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, "MHP Büyükşehirler dışındaki 51 il ilçe ve belde belediye başkan adaylarını büyük miktarda belirlemiş ve kamuoyuyla paylaşmaktadır. 30 büyükşehirden daha ilkin anlatılan biçimde Ankara, İstanbul ve İzmir'de namzet göstermeyecektir. Diğer büyükşehirlerde ise CHP, İP ve HDP'den oluşan zillet ittifakının karşısında, MHP Cumhur İttifakı'nın adaylarını desteklemekte kati emin olacaktır" dedi.


"MHP'li İsimden Kulisleri Hareketlendiren Açıklama: 51 Belediye Başkan Adayını Belirledik konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere MHP'li İsimden Kulisleri Hareketlendiren Açıklama: 51 Belediye Başkan Adayını Belirledik ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MHP'li İsimden Kulisleri Hareketlendiren Açıklama: 51 Belediye Başkan Adayını Belirledik ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0