ss
'Mehmet Ali Erbil Hayatını Kaybetti' İddialarına Ablası Son Noktayı Koydu
Yoğun bakımda tedavisi idame eden 61 yaşındaki Mehmet Ali Erbil'in ablası Prof. Dr. Yeşim Erbil, toplumsal medyada dolaşan 'Mehmet Ali Erbil yaşamını yitirdi' iddiaları ile alakalı açıklama yaparak, "Bazı haberler çıkmış, arayanlar oldu. Tedavisi devam ediyor." dedi.

 

Yoğun bakımda tedavisi halen geçindiren 61 yaşındaki Mehmet Ali Erbil'in ablası Prof. Dr. Yeşim Erbil, sosyal medyada dolaşan 'Mehmet Ali Erbil hayatını kaybetti.' iddialarına son yeri koyarak, "Bazı haberler çıkmış arayanlar oldu. Tedavisi devam ediyor." dedi.

"BİZDEN HABER ALMADIKÇA BAŞKA HABERLERE İNANMAYIN"

Instagram hesabından açıklama icra eden Mehmet Ali Erbil'in ablası Prof. Dr. Yeşim Erbil, paylaşımına, "Bazı haberler çıkmış arayanlar oldu. Tedavisi devam ediyor. Bir sıkıntı bulunmamakta. Detaylı bilgileri paylaşırım. Bizden haber almadıkça başka haberlere inanmayın." notuna ekledi.

MEHMET ALİ ERBİL'İN DOKTORU AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Maslak'ta hususi bir hastanede tedavisine devam edilen ünlü şovmenin doktoru Jan Klod Kayuka, şovmenin durumu ile alakalı şunları söylemiş oldu: "Farklı bir şey yoktur. Gırtlağında bir delik açıldığı doğrudur bundan dolayı bünyenin daha rahat nefes alması için lüzumlu operasyondu. Biz de bundan sonra daha olumlu gelişmeler umut ediyoruz. Şimdi metroyla hastaneye geçiyorum ve bir an önce kontrollerimi yapacağım. Ağızdan beslenemeyen bir tanesi için kg kaybı normaldir; sadece 30 kg verdiğine dair çıkan haberler asılsız. Bizi duyuyor ve reaksiyon veriyor ama böyle bir halde sonuç için konuşamıyoruz."

Jan Klod Kayuka


"'Mehmet Ali Erbil Hayatını Kaybetti' İddialarına Ablası Son Noktayı Koydu konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere 'Mehmet Ali Erbil Hayatını Kaybetti' İddialarına Ablası Son Noktayı Koydu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 'Mehmet Ali Erbil Hayatını Kaybetti' İddialarına Ablası Son Noktayı Koydu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0