ss
  • Kural Dışı Tartılar Nedeniyle İdari Para Cezası Alan Yaklaşık 500 Bin Kişiye Bir Defaya Mahsus Af Geliyor
Kural Dışı Tartılar Nedeniyle İdari Para Cezası Alan Yaklaşık 500 Bin Kişiye Bir Defaya Mahsus Af Geliyor
Kural dışı tartılar sebebiyle idari nakit cezası alan ortalama 500 bin kişiye bir defaya mahsus bağış geliyor.

AK Parti fuel oil kaçakçılığı ve ölçüm aletlerinde meydana getirilen usulsüzlüklerle alakalı Meclis'e hukuk teklifi sunacak. Buna göre, kural dışı tartılar nedeniyle idari para cezası alan ortalama 500 bin kişiye bir defaya mahsus af getirilecek.

TEKLİF 50 MADDEDEN OLUŞUYOR

Akaryakıt kaçakçılığına ve ölçüm aletlerinde yapılan usulsüzlüklere ağır cezalar getiren 'Madencilik Yasası' ile ilgili yeni bir öneri hazırlandı. AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş'un imzasını taşıyan ve 50 maddeden oluşan yasa teklifi, akşam saatlerinde TBMM Başkanlığı'na sunulacak. Yasa teklifinin bütçe görüşmelerinden sonra Meclis gündemine gelmesi bekleniyor.

90 İÇİNDE GEREKLİ DÜZELTMELERİ YAPMALARI GEREKİYOR

Damgası kokmuş bozulmuş damga süresi dolmuş olan tartılarla alakalı verilen idari para cezaları 1.12.2018 öncesi verilmiş olmak kaydıyla bir defaya mahsus affedilecek. Bu halde olanlar hukuk yürürlüğe girdikten sonrasında 90 gün içinde tartılarını götürüp gerekli düzeltmeleri yaptıktan sonra cezaları silinecek.


"Kural Dışı Tartılar Nedeniyle İdari Para Cezası Alan Yaklaşık 500 Bin Kişiye Bir Defaya Mahsus Af Geliyor konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Kural Dışı Tartılar Nedeniyle İdari Para Cezası Alan Yaklaşık 500 Bin Kişiye Bir Defaya Mahsus Af Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kural Dışı Tartılar Nedeniyle İdari Para Cezası Alan Yaklaşık 500 Bin Kişiye Bir Defaya Mahsus Af Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0