ss
Kapalı Büfeden Aldıkları Suyun Parasını, Notla Birlikte Bıraktılar - Tokat Haberleri
Tokat'ta kapalı olan büfenin yanından bir pet şişe su piyasa 4 genç, parasıyla beraber not bıraktı.

Tokat'ta kapalı olan büfenin yanından bir pet şişe su piyasa 4 genç, parasıyla beraber not bıraktı. O anlar büfenin güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Olay, perşembe gecesi 02.30 sıralarında yaşandı. Üniversite öğrencisi bulunduğu sanılan 4 genç, Cumhuriyet Meydanında Mustafa Kahraman'ın işlettiği büfenin beraberinde açıkta duran pet şişe sulardan aldı. Gençler, büfenin önünden ayrılmadan önce suyun ücretiyle beraber Dayı 1 tane su aldık. 1 TL bıraktık. Hakkını helal et. Çok susamıştık yazılı not bıraktı. Gençlerin su aldıkları anlamış olur büfenin kameraları tarafınca kaydedildi.


"Kapalı Büfeden Aldıkları Suyun Parasını, Notla Birlikte Bıraktılar - Tokat Haberleri konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Kapalı Büfeden Aldıkları Suyun Parasını, Notla Birlikte Bıraktılar - Tokat Haberleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kapalı Büfeden Aldıkları Suyun Parasını, Notla Birlikte Bıraktılar - Tokat Haberleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0