ss
Kahramanmaraş'ta Kumar Operasyonu - Kahramanmaraş Haberleri
Kahramanmaraş’ta polis ekipleri tarafından bir kıraathaneye kumar baskını yapıldı.

 

Kahramanmaraş'ta polis ekipleri tarafınca bir kıraathaneye kumar baskını yapıldı. Kamufle olup müşteri kılığında kıraathaneye giren sivil polisler, kumar oynayan üç kişiyi suç üstü elde etti.

Alınan bilgilere nazaran, İl Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği özel kumar takip ekipleri, İsmet Paşa Mahallesinde bir kıraathaneye operasyon yaptı. Suçüstü kumar oynayanları yakalamak için alan kişi kılığında iş yerine giren sivil polisler, burada poker diye tabir edilen kumar oyunu oynandığını tespit etti. Sivil polisler 580 TL nakit ve 2 deste poker kağıdına el koydu. Kıraathanede kumar oynadıkları tespit edilen üç kişiye yekün 777 TL yönetimsel nakit cezası kesti. Kıraathane işletmecisi hakkındaki yasal işlem başlatılırken, kumar ekipmanlarına el konuldu. - KAHRAMANMARAŞ


"Kahramanmaraş'ta Kumar Operasyonu - Kahramanmaraş Haberleri konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Kahramanmaraş'ta Kumar Operasyonu - Kahramanmaraş Haberleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kahramanmaraş'ta Kumar Operasyonu - Kahramanmaraş Haberleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0