ss
Kadına Saldıran Erkeği Canlı Yayında Tutmaya Devam Eden Müge Anlı'ya Tepki Yağdı
Birgül'den dünyaya gelen çocuğun kendisinden bulunduğunu düşünen Faruk, doğruyu öğrendikten sonra Müge Anlı'nın sunmuş olduğu Tatlı Sert programında Birgül'e vurdu. Saldırının arkasından Faruk'un yayında kalmaya devam etmesine toplumsal medyada tepki yağdı.

 

Müge Anlı'nın sunduğu Tatlı Sert programında tekrar akıllara durgunluk veren bir vaka yaşandı. 4 yaşındaki oğlunu göremediği için programa başvuran Birgül, diri yayında beraber yaşamış olduğu Faruk tarafınca saldırıya uğradı.

HAMİLE KALDIKTAN SONRA FARUK'UN YANINA YERLEŞTİ

Birgül Memiş, bir insandan çocuk yaptıktan sonrasında Faruk ile tanışarak onun evine yerleşti. Burada hamilelik sürecini geçiren Birgül, Görkem adında bir adam çocuk dünyaya getirdi. Daha sonra Faruk'tan da ayrılan Birgül, Faruk'un çocuğunu kendine göstermediği gerekçesiyle programa başvuruda bulunmuş oldu.

FARUK, CANLI YAYINDA BİRGÜL'E SALDIRDI

Faruk, Birgül'ün kendisinden ayrılmasının arkasından Görkem'in kendi evladı olduğu düşüncesiyle çocuğa bakmaya başlanıyor. Toplamda Görkem'e 4 yıl bakan Faruk, meydana getirilen DNA cevabında diri yayında çocuğun kendisinden olmadığını öğrendi. Gerçeği öğrenen Faruk, diri yayında Birgül'e saldırıda bulunmuş oldu. Programda saldırının peşinden apar topar reklama gidildi.

Birgül Memiş

FARUK'U YAYINDA TUTMAYA DEVAM ETTİ

Faruk'u canlı yayında tutmaya idame eden Müge Anlı, "Faruk birazcık bunu bence akrabalarına bir tepki şekilde verdiğini düşünüyorum. Faruk'un da aklında sual işaretleri mevcut. Sakinleşsin konuşacağız" diye konuştu.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI

Anlı'nın Faruk'u yayında tutmasına sosyal medyada tepki yağdı. Bir kullanıcı, "Canlı yayında Birgül Memiş'e saldıran Faruk Aydın, hiçbir şey olmamış gibi yayında kalmaya devam etti. Kadınlara hiç bir bahaneyle şiddet gösteremezsiniz. Kadına gösterdiği şiddeti canlı yayınlayanlar, faili neden hala ekranlarda tuttuklarını açıklasın" diyerek hale sert çıktı.

Diğer bir kullanıcı ise "Bir kadın programında hem diri canlı hanım dövdüren hem de pişkin pişkin idame eden Müge Anlı ve kadrosunu protesto ederiz." diye tepkisini gösterdi.

Gösterilen tepkiler;

 


"Kadına Saldıran Erkeği Canlı Yayında Tutmaya Devam Eden Müge Anlı'ya Tepki Yağdı konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Kadına Saldıran Erkeği Canlı Yayında Tutmaya Devam Eden Müge Anlı'ya Tepki Yağdı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kadına Saldıran Erkeği Canlı Yayında Tutmaya Devam Eden Müge Anlı'ya Tepki Yağdı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0