ss
JANDARMA GENEL KOMUTANI ORGENERAL ARİF ÇETİN’DEN VALİ DR. OZAN BALCI’YA ZİYARET
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Vali Dr. Ozan Balcı’yı makamında ziyaret etti.

Denetlemeler ve araştırmalarda bulunmak suretiyle geldiği Tokat’ta, Vali Dr. Ozan Balcı’yı makamında ziyaret eden Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin'i Vali Dr. Ozan Balcı, Garnizon Komutanı ve 48. Piyade Alay Komutanı P. Albay Rıfat Dönel, Vali Yardımcıları Mehmet Suphi Küspeci, Dr. Mehmet Gödekmerdan ve Mehmet Sülün, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı J. Albay Hidayet Arıkan ve İl hususi İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe karşıladı.

Valilik Şeref Defterini imzalayan Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Vali Dr. Ozan Balcı ile bir müddet sohbet ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Vali Dr. Ozan Balcı, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin’e, gerçekleştirdiği nazik ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.


"JANDARMA GENEL KOMUTANI ORGENERAL ARİF ÇETİN’DEN VALİ DR. OZAN BALCI’YA ZİYARET konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere JANDARMA GENEL KOMUTANI ORGENERAL ARİF ÇETİN’DEN VALİ DR. OZAN BALCI’YA ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda JANDARMA GENEL KOMUTANI ORGENERAL ARİF ÇETİN’DEN VALİ DR. OZAN BALCI’YA ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0