ss
İYİ Parti'den 8 üye daha MHP'ye geçti
Manisa’nın Kula ilçesinde, İYİ Parti Kula İlçe Teşkilatının kurucu üyelerinden Yavuz Piştav'ın arkasından, 1'i kurucu aza olmak suretiyle 8 aza daha Milliyetçi Hareket Partisi'ne (MHP) katıldı.

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Kula İlçe Teşkilatının kurucu üyelerinden olan Yavuz Piştav’ın partisinden çekilme ederek MHP'ye katılmasının peşinden dün de 1’i kurucu aza olmak üzere 8 İYİ Partili daha MHP'ye geçti. MHP Kula İlçe Başkanlığında düzenlenen programda, MHP İlçe Başkanı Nazım Baytok tarafınca rozetleri takılan İYİ Parti eski kurucu üyesi Kemal Atak ve diğer üyeler Hakan Kaşıkçı, Halil İbrahim Aldemir, Erdal Topcan, Mustafa Kaptan, Ferhat Emre, Mehmet Ay ve Fatih Çetintaş, yapılacak olan yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi ile kol kola çalışacaklarının sözünü verdi. Rozetlerin takılması ve üye kayıt işlemlerinin tamamlanmasının peşinden İYİ Parti’den MHP’ye geçen üyeler birlik birliktelik pozu verdi.


"İYİ Parti'den 8 üye daha MHP'ye geçti konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere İYİ Parti'den 8 üye daha MHP'ye geçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İYİ Parti'den 8 üye daha MHP'ye geçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0