ss
İstanbul Silivri'de Deniz kıyıdan 25 Metre Geri Çekildi
İstanbul'da Silivri sahil şeridinde, deniz suyu kıyıdan ortalama 25 m. Geri çekildi. Sahil kordon uzunluğunda yürüyüş icra eden vatandaşlar hatıra fotoğrafı çektirerek hatıra ölümsüzleştirdi.

 

Silivri sahil şeridinde, deniz suyu kıyıdan yaklaşık 25 metre geri çekildi. Deniz suyunun çekildiği sahilde yürüyüş icra eden vatandaşlar, hatıra fotoğrafı çektirdi. Çekilmenin etkisiyle deniz kıyısında minik adacıkların oluştuğu da görüldü.

"HER YIL OLAN GELGİT OLAYIDIR"

İlçe sakini Reşat Cevizli, yapmış olduğu açıklamada, deniz çekildiğinde akla öncelikle zelzele olma ihtimalinin geldiğini belirterek, "Tabii ki o şekilde bir şey bulunmaz. Tamamen tabiat ananın vermiş olduğu ve her yıl deniz kıyılarında özellikle kıyı şeritlerinde olan gelgit vakasıdır. İnsanlar korkuyor fakat burada deniz çekilmesiyle beraber ortaya çıkan adacıklar hoş bir imaj oluşturmaktadır." diye konuştu.

"LODOS OLDUĞU ZAMAN DA DENİZ ŞİŞER"

Hayrettin Karakaya ise poyraz estiği vakit denizin güneye doğru çekildiğini kaydederek, "Lodos geldiği zaman da deniz şişer. Tamamen deniz çekilmesi gelgit olayıyla ilgili bir şey." ifadelerini kullandı.


"İstanbul Silivri'de Deniz kıyıdan 25 Metre Geri Çekildi konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere İstanbul Silivri'de Deniz kıyıdan 25 Metre Geri Çekildi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İstanbul Silivri'de Deniz kıyıdan 25 Metre Geri Çekildi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0