ss
İlçe Jandarma Komutanı 1 Ton Uyuşturucuyla Yakalandı
İzmir'de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, Hakkari Çukurca İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı B.Ö. Ve TSK'dan çekilme eden bir deneyimli çavuşun da aralarında bulunmuş olduğu 11 zanlı gözaltına alındı. Operasyonda yaklaşık 1 ton uyuşturucu ele geçirildi.

 

İzmir'in Aliağa ilçesinde düzenlenen operasyonda, Hakkari Çukurca İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı B.Ö. Ve Türk Silahlı Kuvvetlerinden (TSK) istifa eden bir uzman çavuşun da aralarında bulunmuş olduğu 11 zanlı gözaltına alındı, ortalama 1 ton uyuşturucu ele geçirildi.

VİLLAYA UYUŞTURUCU BASKINI

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığının uyuşturucu kaçakçılığı bitirdikleri tetkik edilenlere yönelik yürüttüğü tahkikat kapsamında, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Aliağa'da bir dinlence köyündeki villaya operasyon düzenledi.

JANDARMA KOMUTANI 1 TON UYUŞTURUCUYLA YAKALANDI

Ekipler, vakayla bağlantısı bulunduğu iddia edilen Hakkari Çukurca İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı B.Ö. Ve TSK'dan istifa eden deneyimli çavuş M.Ç. Ile A.Ç, T.K, S.Ç, M.F.Ç, Suriye vatandaşları A.M, H.A, A.A. Ve İ.B'yi gözaltına aldı.

Soruşturma kapsamında adresinde bulunamayan Y.Y. De ekiplerin çalışmasıyla yakalandı. Gözaltına alınan 11 zanlı, emniyete götürüldü.

Şüphelilere ilişkin ev, meslek noktayı ve araçlarda kokuya hassas dedektör köpeklerin de katılımıyla meydana getirilen aramalarda ortalama 1 ton uyuşturucu, 5 uzun namlulu otomatik silah, silahlara ilişik 10 şarjör, 1 silah, tabancaya ilişik 2 şarjör, 100 silah mermisi, 2 pompalı tüfek ve tüfeklere ait 58 fişek ele geçirildi.

Şüphelilerin yurt dışı bağlantılı olarak getirdikleri uyuşturucuyu Ege Denizi kıyılarından İzmir'e sevk etmeyi planladıkları iddia edildi.


"İlçe Jandarma Komutanı 1 Ton Uyuşturucuyla Yakalandı konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere İlçe Jandarma Komutanı 1 Ton Uyuşturucuyla Yakalandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İlçe Jandarma Komutanı 1 Ton Uyuşturucuyla Yakalandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0