ss
HAYIRSEVERİMİZDEN EĞİTİME DEV DESTEK
Hayırsever vatandaşlarımız tarafından eğitim harcamalarında kullanılmak üzere yapılan bağışın protokolü Vali Ozan Balcı ile hayırsever vatandaşlarımız arasında imzalandı.
Valilik makamında gerçekleşen ve merhum Sami Erdanabaş’ın adını yaşatmak için kardeşleri tarafından yapılan bağışın imza protokol programında Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah Taştan da hazır bulundu.
 
İmza öncesi konuşan Vali Ozan Balcı, “Hayırseverlerimiz, Z kütüphane yapımı, kitap projesi,  öğrencilerin bilişim ve kodlamaya hazırlanmaları, Spor Tokat projesi gibi çocuklarımızın zihinsel, fiziksel, bedensel ve akademik başarılarına katkı sağlamak amacıyla, Tokat İl Özel idaresine Milli Eğitim Müdürlüğünün harcamalarında kullanılmak üzerine bağışta bulundular.” dedi
 
Vali Dr. Ozan Balcı, hayırsever kardeşlerin tüm hayırseverlere örnek olmasını dileyerek, eğitime yaptıkları destekleri nedeniyle kendilerine yürekten teşekkür etti.

"HAYIRSEVERİMİZDEN EĞİTİME DEV DESTEK konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere HAYIRSEVERİMİZDEN EĞİTİME DEV DESTEK ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HAYIRSEVERİMİZDEN EĞİTİME DEV DESTEK ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0