ss
Hayallerinin Peşinde Koşan Kadın Girişimci, İkinci Şubesini Açtı
üç yıl önce açmış olduğu şahsi bakım merkezini tüm zorluklara karşın ayakta tutmayı başaran Nuriye Hagi, adam egemenliğinin hüküm sürdüğü İstanbul'un Sultanbeyli ilçesinde ikinci şubesini açtı.

 

İstanbul'un Sultanbeyli ilçesinde üç sene önce açtığı şahsi bakım merkezini bütün zorluklara rağmen ayakta tutmayı başaran Nuriye Hagi, ekonomik olarak zor bir süreçten geçtiğimiz devirde ikinci şubesini açarak herkesin takdirini kazandı.

TÜM ENGELLEMELERE RAĞMEN YILMADI

Daha ilkin verdiği bir röportajda "Hayallerimin peşinde koşmaktan hiç bir zaman yorulmadım" diyen Nuriye Hagi'nin başarı hikayesinin altında ilgi çekici detaylar mevcut. Tüm engellemelere karşın hiç bir vakit yılmayan ve hedeflerinin ardında koşan Hagi'nin girişimcilik hikayesi 3 sene ilkin erkek egemenliğinin yargı sürdüğü İstanbul'un Sultanbeyli ilçesinde başlanmıştır.

ÖRNEK BİR GİRİŞİMCİLİK ÖRNEĞİ

Büyük bir azim ve gayretle işine sahip çıkan Hagi, aradan geçen 3 yılda örnek bir girişimcilik örneği sergileyerek büyük bir atılım gerçekleştirmiş oldu ve ikinci şubesini hizmete açtı. Görkemli bir törenle hizmete açılan yeni şubenin kurdelesini Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Gülten Terzi, sosyal medya fenomeni Nez Demir ve diğer misafirleriyle beraber kesti.

"HAYALLERİMİN PEŞİNDE KOŞMAKTAN VAZGEÇMEDİM"

Açılış sonrası basın mensuplarına bir açıklamada bulunan Hagi, "Böyle bir hizmeti Sultanbeyli halkına sunuyor olmanın mutluluğunu ve bununla birlikte halkı gururunu oturuyorum. Hayallerimin peşinde koşmaktan hiç bir vakit vazgeçmedim. Bu coğrafyada kadın olmak ve kendi ayakları üstünde durmak mücadele ister. Bu mücadeleyi verdik, vermeye de devam ederiz. Yeni şubemiz ilçemize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

İşte açılış töreninden kareler;


"Hayallerinin Peşinde Koşan Kadın Girişimci, İkinci Şubesini Açtı konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Hayallerinin Peşinde Koşan Kadın Girişimci, İkinci Şubesini Açtı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hayallerinin Peşinde Koşan Kadın Girişimci, İkinci Şubesini Açtı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0