ss
Gezginler, Van Ekspresi Gönül Treni ile Çocukların Yüzünü Güldürmeye Gidiyor!
InterTurkey üyesi gezgin ergenler, Van'a gidiyor. Vanlı evlatların yüzlerini güldürmeyi amaçlayan gençler, köy okullarını boyayacak ve gereksinim sahiplerine 4 TIR yardım götürecek.

 

InterTurkey üyesi gezgin ergenler, Van'a gidiyor. Vanlı evlatların yüzlerini güldürmeyi amaçlayan gençler, köy okullarını boyayacak ve gereksinim sahiplerine 4 TIR yardım götürecek. 120 gezginin düzenlediği etkinliğe bazı milletvekilleri de eşlik edecek.

GEZGİNLER ROTASINI VAN'A ÇEVİRDİ

Yurt içi ve yurtdışı seyahat paylaşım grubu olan InterTurkey, uzun süreden beri faaliyelerine devam ediyor. Çeşitli kamp ve gezi aktiviteleri meydana getiren grup, gezginleri bir arada tutuyor. Gidip geziyoruz sadece görmüyoruz diye düşünen InterTurkey üyeleri, bu defaki rotalarını Van'a çevirdi.

VANLI ÇOCUKLARIN YÜZLERİNİ GÜLDÜRMEYİ AMAÇ EDİNDİLER

InterTurkey Başkanı Rotinda Ezel, "Daha ilkin böyle bir etkinliği Kars'a yapmıştık ve oldukça güzel olmuştu. Şimdi aynı etkinliği 120 gezgin olarak Van'a düzenliyoruz. Trende 2 vagon bize ayrılmış olacak ve gezgin arkadaşlarımızla beraber keyifli bir seyahat geçireceğiz. Van'da bizlere birtakım milletvekilleri de eşlik edecek. Toplamda 4 TIR araç-gereç götüreceğiz, çocuklar için muhtelif etkinlikler düzenleyip köy okullarını boyayacağız. Arkadaşlarımızla birlikte oldukca güzel bir etkinlik olacağını düşünüyoruz, evlatları yüzünü güldürmeyi hedefliyoruz" sözlerini kaydetti.

YOLCULUK, 27 OCAK TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

27 Ocak tarihinde Ankara'dan Van Ekspresi ile katar yolculuğu gerçekleştirecek olan öbek, etkinliklerine dışarıdan katılmak isteyenleri de davet ediyor. Van Ekspresi'nde iki vagonun InterTurkey üyelerine açılmış olması, keyifli ve rahat bir seyahat geçirilmesini sağlayacak. 24 saat sürecek yolculuğun sonucunda hem yolda olmayı seven InterTurkey üyesi gençlerin, bununla beraber yolculuk nihayetinde Vanlı çocukların yüzleri gülecek. Köy okullarını boyayacak, Vanlı evlatları eğlendirecek gençler aynı zamanda köy evlatları ile muhtelif atölye çalışmaları düzenleyecek.

BİLET ÜCRETİ 50 TL

Sanatçı, Melis Dağ hem trende hem de Van gezisinde sahne alacağı etkinlikte, tekrar tren veyaotostop yolculuğu ile üyeler Van'dan şehirlerine ulaşacak. Ayrıca trende TCDD tarafından yolculuk boyunca ücretsiz çay ikramı yapılacak. Ücreti 50 TL olan biletleri edinmek arzu edenler InterTurkey'in toplumsal medya hesaplarını ziyaret ederek biletlerini temin edebilir.


"Gezginler, Van Ekspresi Gönül Treni ile Çocukların Yüzünü Güldürmeye Gidiyor! konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Gezginler, Van Ekspresi Gönül Treni ile Çocukların Yüzünü Güldürmeye Gidiyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gezginler, Van Ekspresi Gönül Treni ile Çocukların Yüzünü Güldürmeye Gidiyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0