ss
Genç Kız Amcasının Evinde Ölü Bulundu
İstanbul Pendik'te 18 yaşlarında ki bir genç kız amcasının evinde henüz meçhul bir nedenle ölü bulundu. Olayda ölen kızın amcasının oğlu ifadesi alınmak suretiyle polis merkezine götürüldü.

İstanbul Pendik'te 18 yaşlarında ki bir genç kız amcasının evinde henüz meçhul bir nedenle ölü bulunmuş oldu.

Olay, 04.30 saatlerinde, Pendik Kavakpınar Mahallesi Yeşiltepe sokakta bir evde meydana geldi. İddiaya gore amcasının evinde, amcası ve amcasının eşi olmadığı bir zamanda kuzeni Erdem A. Ile birlikte kalan, Ezgi Zeynep Ç. (18) henüz bilinmeyen bir nedenle hareketsiz bir halde yatmaya başlanmıştır.

POLİS OLAY YERİNDE İNCELEME YAPTI

Kuzen Erdem A.'nın bildirmesi üzerine olay yerine sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipleri eve geldiklerinde Ezgi Zeynep Ç. Isminde genç kızın öldüğünü tetkik etti. Olay yerine Polis ekipleri çağrıldı. Polis vaka yeri inceleme ekiplerinin araştırma yaptı. Olayı öğrenen aile, eve ulaşınca büyük bir şok yaşadı.

OLAYIN CİNAYET OLUP OLMADIĞI ARAŞTIRILIYOR

Nöbetçi savcının da vaka yerinde incelemesinin arkasından cenaze, Pendik Marmara Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi morguna götürüldü.

Olayın normal ölüm mt. Yoksa cinayet mt. Bulunduğu yapılan incelemeler kararı ortaya çıkacak. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


"Genç Kız Amcasının Evinde Ölü Bulundu konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Genç Kız Amcasının Evinde Ölü Bulundu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Genç Kız Amcasının Evinde Ölü Bulundu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0