ss
Galatasaray, Eren Derdiyok'un Biletini Kesti
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Eren Derdiyok'u en geç sürem sonucunda gönderme kararı aldı.

Aslan'da Beşiktaş derbisinde kendisine verilen şansı iyi kullanamayan Eren Derdiyok'un bileti kesildi. Vodafone Park'ta etkisiz bir görüntü çizen ve penaltıda acemice devinim eden tecrübeli oyuncu sürem sonunda ne olursa olsun takımda kalmayacak.

ARA TRANSFERDE GİDEBİLİR

Ocak döneminde iki golcü edinmeyi planlayan sarı-kırmızılı kulüp, Eren ile devam etmeyecek. Teknik kadronun raporuna gore bu futbolcunun gidişinin daha erkene de çekilebileceği bildirildi. Transfer özelliğine bakılırsa ara transferde Eren Derdiyok'Şafak kendisine kulüp bulmasının söylenebileceği açıklandı.

GALATASARAY'DAN 2 MİLYON EURO KAZANIYOR

Eren'in devamlı şekilde yaşamış olduğu sakatlıklar, performansının beklentilerin altında kalması gibi nedenlerden dolayı üstünün çizildiği bildirildi. Eren Derdiyok, Galatasaray'dan yıllık 2 milyon euro kazanıyor.


"Galatasaray, Eren Derdiyok'un Biletini Kesti konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Galatasaray, Eren Derdiyok'un Biletini Kesti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galatasaray, Eren Derdiyok'un Biletini Kesti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0