ss
EĞİTİM TOKAT PROJESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
Eğitim Tokat Projesi Turhal Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer başkanlığında yapılan toplantıda değerlendirildi.
Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Kaymakam Dr. Ahmet Süheyl Üçer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yıldız, Şube Müdürü Aziz Durgun ve proje ekibi katıldı.
 
Toplantıda Eğitim Tokat Projesi kapsamında yürütülen Kitap Tokat Projesi, Tokat Öğretmen Akademisi Projesi, Bir Harf Bir İnsan Projesi, Çölyak Yaşam Projesi, Evde Eğitim Projesi, Çölyak Yaşam Projesi, Devlet Kahramanların Çocuklarına Sahip Çıkıyor Projesi, Parlayan Dişler Projesi, No-bezite Projesi, 3 Beyazın Dengeli Kullanımı Projesi, Gülümseyen Gözler Projesi, Daha İyi Duyuyorum Projesi, Ortopedik Taramalar Projesi, Tokat Kodluyor Projesi, Okullar Sanatla Renkleniyor Projesi, Tokat Folklorunu Yaşatıyor Projesi, Tokat Toplum 5.0 Projesi, Köy Çocuklarına Sahip Çıkıyoruz Projesi, Öğretmen Cevherle Buluşuyor Projesi, Kültürüme Köprü Bilsem Projesi, Eğitim Bayrağı Ailemde Projesi, Dezavantajlı Çocuklarımıza Destek Projesi, Okul Aile Birlikte Güçleniyor Projesi, Değerler Eğitimi Projesi, Projeler Değer Üretecek, Tokat Türkiye’ye Örnek Olmalı Projesi ile ilgili yapılacak olan çalışmalar değerlendirildi.

"EĞİTİM TOKAT PROJESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere EĞİTİM TOKAT PROJESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda EĞİTİM TOKAT PROJESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0