ss
  • Doktorlar, Hamile Eşi Rahatsızlanan Adamdan, Eşi İle Doğacak Çocuğu Arasında Tercih Yapmasını İstendi
Doktorlar, Hamile Eşi Rahatsızlanan Adamdan, Eşi İle Doğacak Çocuğu Arasında Tercih Yapmasını İstendi
ABD'nin Kolorado eyaletinde, gebe eşi ansızın rahatsızlanan adamdan, eşi ile doğacak bebeği arasında seçim yapması istendi. Seçimini kızından yana kullanan erkek, "Bu sonucu verdiğim için pişman değilim." dedi.

 

ABD'nin Kolorado eyaletinde, gebe eşi ansızın rahatsızlanması üstüne onu hastaneye götüren Frederick Connie isminde adamdan, eşi ile kızı içinde bir tercih yapması istendi. Kızının yaşamasını eden adam, "Bu sonucu verdiğim için pişman değilim. Çünkü şayet Keyvonne hayatta kalsaydı, hayatımın arka kalanında benden nefret ederdi." dedi.

HAYATININ EN ZOR SORUSUNU DUYDU

7 aylık gebe eşi Keyvonne Connie'nin evde kanaması başlayınca onu derhal hastaneye götürdü. Doktorlar, gebe kadının hemen sezaryene katılımı icap ettiğini söyledi. Ancak talihsiz erkeğin bir de seçim yapması istendi.

"EŞİNİ KURTARIRSAN KIZINI, KIZINI KURTARIRSAN EŞİNİ KAYBEDERSİN"

Express.Co.Uk'de yer alan habere bakılırsa; doktorlar ona, "Eşinin hayatını kurtaracak ameliyatı yapabiliriz fakat o vakit kızını kaybedeceksin. Ya da kızını kurtarabilirsin ama o zaman da eşini kaybedebilirsin" dediler.

"AMELİYATHANEYE GÖTÜRÜRKEN YAŞAMINI YİTİRDİ"

Eşi ile bebeği arasında bir seçim yapması ihtiyaç duyulan Frederick Connie, seçimini kızından yana kullandı. Connie, "Bu kararı verdiğim için pişman değilim; çünkü eğer Keyvonne hayatta kalsaydı, hayatımın geri kalanında benden nefret ederdi." dedi. Keyvonne Connie, sezaryenden sonrasında bir süre daha yaşadı ve kızının fotoğraflarını görebildi. Frederick Connie, "Onu kurtarmaya çalıştılar ama kalbi dayanmadı. Ameliyathaneye götürürken öldü." diye konuştu.

KIZINA ÖLEN EŞİNİN ADINI VERDİ

Kızı Angelique Keyvonne Connie'ye, eşinin adını veren baba şunları söyledi: "Ona annesinin ismini verdim. Annesini tanıyacak, bundan güvenli olacağım."


"Doktorlar, Hamile Eşi Rahatsızlanan Adamdan, Eşi İle Doğacak Çocuğu Arasında Tercih Yapmasını İstendi konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Doktorlar, Hamile Eşi Rahatsızlanan Adamdan, Eşi İle Doğacak Çocuğu Arasında Tercih Yapmasını İstendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Doktorlar, Hamile Eşi Rahatsızlanan Adamdan, Eşi İle Doğacak Çocuğu Arasında Tercih Yapmasını İstendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0