ss
Doktordan Skandal Teklif! Genç Kızın Eline Makası Verip "Git Kendin Çıkar" Dedi
Bursa'da iki hafta önce ameliyatla burnundaki kemiği aldıran 17 yaşındaki genç kız, kadın doktorun cımbız ve makas vererek "Git tuvalette kendin menfaat" lafıyla neye uğradığını şaşırdı.

 

Bursa'da burnundan ameliyat olan genç kız, iddiaya bakılırsa çürümeye başlayan tamponu bir çeşitli doktora çıkartamadı. Burnundan yeşil sular ve kötü kokular gelmeye başlayınca yine hastaneye giden genç kıza kadın doktor cımbız ve makas vererek, "Git tuvalette kendin menfaat" diye azarladı.

RİCADA BULUNDU AMA...

Olay, Bursa Çekirge Devlet Hastanesi'nde meydan geldi. Beş çocuk anası H.K, iki hafta ilkin ameliyatla burnundaki kemiği aldıran 17 yaşındaki kızı S.K. Ile birlikte burnunda bulunan tamponu aldırmak için hastaneye gitti. İki haftadır burnunda bulunan tampon ve dikişlerin artık çürümeye başladığını kızının canının yandığını söyleyen anne, artık bunların katılımı için Dr. D.Y'ye ricada bulunmuş oldu. Burunda çürüyen tamponun kızına dayanılamayacak acılar verdiğini dile getiren H.K, doktordan bayıltarak almasını istedi. İddiaya nazaran hekim, annenin eline cımbız ve makas verip, "Al bu ekipmanları ver kızına, gitsin tuvalette kendi alsın" dedi.

"BUNLARI ALIP KIZINA VER, TUVALETTE KENDİ ALSIN"

Şok olan acılı anne H.K., elindeki cımbız ve makasla İhlas Haber Ajansı'nı arayarak, "İki hafta ilkin kızım burundaki kemiğinin aldırmak için ameliyat oldu. Burnunda dikiş ve tamponlar mevcut. Hastaneye geldiğimizde 'Şu lahza alamam' diyerek geri yolladı. Akabinde birazcık vakit geçti, yeniden geldik. Çünkü bu tamponlar içeride çürümeye başlanmıştır. Beynine ziyan veriyor kızımın. Uykusu sona erdi. Evi kirli bir koku sarmaya başlandı burnundakilerden ötürü. Ağzına yeşil ve kokulu akıntılar geldiğini söyledi. Bunun üzerine yine geldik. Doktor kadın, 'Biz bunu yapamıyoruz' dedi. Ben de 'Uyuşturun' dedim. 'Uyuşturuyorum' dedi ve hiçbir şey yapmadı. Akabinde bizi cuma günü yeniden çağırdı. 'Pazar günü akşam saat on ikiden sonrasında bir şey yemesin, pazartesi günü bayıltarak alacağım' dedi. 'Çünkü çocuğa ziyan vermeye başlanmıştır' dedi. Bu sabah sekiz buçukta çocuğumu aç şekilde buraya getirdim . Yapacak diye beklerken bana, 'Ben yalan söyledim, kusmasın bayılmasın diye' dedi. Kızım acıya dayanamadığını söyledi. Bunun üzerine elindeki cımbız ve makası verip, 'Bunları kızına ver, tuvalette kendi alsın' diyerek azarladı. Güvenlik kamerası kayıtlarında da var aslına bakarsan. Özellikle odasından elimde kameraya tutarak çıktım. Kayıtları incelesinler. Sonra ekipmanları alıp kızımın yanına gidip, 'Anneciğim, bu tarz şeyleri alıp sen çıkaracakmışsın' dedim. Kızım, 'Anne, bu şekilde saçmalık m. Olur? Ben doktor muyum? Tuvalet mikrop kaynıyor' dedi" diye konuştu.

HASTANE YÖNETİMİ DE ŞOKA UĞRADI

Olayın ardından hastahane yönetimine giden öfkeli anne H.K, orada bulunan yetkililere elindeki makas ve cımbızı göstererek durumu söyledi. Yetkililerle konuşan H.K., "Olanları bir bir anlattım. Beni o şekilde elimdekilerle görür görmez hemen destek oldular. Zaten vaka başhekimliğe intikal etti. İki dakika sonrasında bir telefon geldi ve öteki bir doktora yönlendirildim. O hekim da lokal anestezi ile hemen alacağını, bu işi bugün bitireceğini söyledi. Bu sırada hemşire gelmiş olarak elimdeki aparatları istedi. Başka hastada kullanacakmış. Elimdekileri vermedim. Elimdeki aparatlarla dışarı çıktım, güvenlik de almaya çalıştı, sadece vermedim" dedi.

APAR TOPAR AMELİYATA ALINDI

Yaşananların peşinden olaya müdahale olan başhekimin direktifiyle genç kız ameliyata alındı. Acılı anne şimdi kızının iyileşmesini bekliyor.


"Doktordan Skandal Teklif! Genç Kızın Eline Makası Verip "Git Kendin Çıkar" Dedi konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Doktordan Skandal Teklif! Genç Kızın Eline Makası Verip "Git Kendin Çıkar" Dedi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Doktordan Skandal Teklif! Genç Kızın Eline Makası Verip "Git Kendin Çıkar" Dedi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0