ss
Darbukacıyla Tartışan Şahıs, Olayla Alakası Olmayan Denizlispor Amigosunu Öldürdü
Denizli'de bir restoranda darbukacıyla tartışan kişi silahına sarıldı. Darbukacıyı yaralayan zanlı, olayla alakası olmayan restoran çalışanını öldürdü. Restoran mensubunun Denizlispor amigosu olduğu ortaya çıktı.

 

Denizli'de bir restoranda darbukacıyla tartışan kişi silahına sarıldı. Darbukacıyı yaralayan zanlı, olayla alakası olmayan restoran çalışanını öldürdü.

TARTIŞMA KAVGAYA DÖNÜŞTÜ

Edinilen bilgiye göre, Çamlaraltı Mahallesi 6051 Sokak'taki bir restoranda O.D. Adlı şahısla restoranda darbuka çalan Seyhan D. Arasında tartışma çıktı. Tartışma bir süre sonra yerini kavgaya bıraktı, kavgada iddiaya bakılırsa Seyhan D. Mutfağa girerek almış olduğu bıçakla kendini savunmaya çalıştı. Yine iddiaya göre O.D., yanındaki silahla restoranın mutfak bölümüne rastgele ateş açtı.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Silahtan çıkan kurşunlar mutfakta çalışan Haydar Varan ile Seyhan D.'ye isabet etti. Ağır yaralı şekilde Pamukkale Üniversitesi Hastanesine kaldırılan Varan müdahaleye rağmen yaşamını kaybetti, bacağından yaralanan Seyhan D.'nin ise tedavisinin sürdüğü açıklandı. Öte taraftan olayda yaşamını kaybeden Varan'ın hayran bir Denizlispor taraftarı olduğu ve diğer taraftarlar tarafınca sevilen birisi olduğu öğrenildi. Polis ekipleri, kaçan şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.


"Darbukacıyla Tartışan Şahıs, Olayla Alakası Olmayan Denizlispor Amigosunu Öldürdü konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Darbukacıyla Tartışan Şahıs, Olayla Alakası Olmayan Denizlispor Amigosunu Öldürdü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Darbukacıyla Tartışan Şahıs, Olayla Alakası Olmayan Denizlispor Amigosunu Öldürdü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0