ss
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ünlü Oyunculara Sürpriz Ziyaret
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar'da yapılan toplu açılış töreni sonrası oyuncu Hasan Kaçan'ın daveti üzerine, Prof. Dr. İskender Pala ve İpek Tuzcuoğlu'nun da aralarında bulunmuş olduğu genç oyuncularla Kaçan'ın ofisinde bir araya gelerek söyleşi etti.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar'da meydana getirilen toplu açılış töreni daha sonra Üsküdar Belediyesini ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'le ve belediye görevlileriyle bir araya geldi. Ziyaret hemen sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan, meşhur oyuncu Hasan Kaçan ve İpek Tuzcuoğlu'nun da aralarında bulunmuş olduğu ünlü isimlerle sohbet etti.

ERDOĞAN, HASAN KAÇAN'IN EVİNİ ZİYARET ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar'daki açılış programının peşinde Üsküdar Belediyesi'ni ziyaret etti. Buradan ayrılan Cumhurbaşkanı Erdoğan sanatçı Hasan Kaçan'ın yine Üsküdar Beylerbeyi'nde bulunan evini ziyaret etti.

ZİYARETTE OYUNCU İPEK TUZCUOĞLU DA HAZIR BULUNDU

Ziyarette Prof. Dr. İskender Pala ve sanatçı İpek Tuzcuoğlu da bulunmuş oldu. Burada yaklaşık 1 saat kalan Erdoğan ondan sonra Beylerbeyi'nde bulunan emek verme ofisine geçti.


"Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ünlü Oyunculara Sürpriz Ziyaret konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ünlü Oyunculara Sürpriz Ziyaret ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ünlü Oyunculara Sürpriz Ziyaret ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0