ss
Cani Koca, Babasının Evine Sığınan Eşini Vurup İntihar Etti
Ankara'da cani koca, boşanma aşamasında olduğu ve kayınpederinin yanına sığınan eşini tüfekle vurdu. Olaya müdahale etmek arzulayan kayınpederini yaralayan cani koca, arkasından tıpkı tüfekle intihar etti. Talihsiz hanım ise hastaneye götürülürken yolda yaşamını yitirdi.

Ankara'nın Kahramankazan İlçesi Saray Mahallesi'nde yaşanmış olan olayda; Ahmet T, boşanma aşamasında olduğu ve bahçıvan olarak çalışan babasının yanına sığınan eşi Emine T.'yi pompalı tüfekle vurdu. Olaya müdahale etmek arzulayan kayınpederini de yaraladı. Mehmet T. Arkasından aynı tüfekle intihar etti. Talihsiz kadın da ambulansta hayatını yitirdi.

İŞTEN DÖNEN EŞİNİ VURUP İNTİHAR ETTİ

Saray Mahallesi'nde bir çiftlikte yaşanmış olan taarruz, akşam saatlerinde gerçekleşti. Ahmet T., boşanma aşamasında olduğu eşi Emine T.'ye, babasının bahçıvan olarak çalmış olduğu ve ortalama 7 aydır sığındığı çiftliğin girişinde pusu kurdu. Ahmet T., işten dönen ve ayrı yaşadığı eşini görür görmez, pompalı tüfekle ateş açtı. Ahmet T. Ise ondan sonra kendisine müdahale etmeye çalışan kayınpederini de yaralayıp, tıpkı tüfeği kendisine doğrultarak intihar etti. Silah sesleri üzerine olay yerinde jandarma ve esenlik ekipleri sevk edildi.

TALİHSİZ KADIN, AMBULANSTA YAŞAMINI YİTİRDİ

Yaralanan Emine T.'ye sıhhat ekipleri tarafından müdahalede bulunuldu. Emine T., hastaneye kaldırılırken ambulansta hayatını yitirdi. Emine T.'nin babasının tedavisi ise sürüyor.


"Cani Koca, Babasının Evine Sığınan Eşini Vurup İntihar Etti konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Cani Koca, Babasının Evine Sığınan Eşini Vurup İntihar Etti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cani Koca, Babasının Evine Sığınan Eşini Vurup İntihar Etti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0