ss
Bir İlçe Diken Üstünde! Yoldan Geçenlere Cinsel Organını Gösteren Sapık Kamerada
İstanbul'un Sancaktepe ilçesinde okul yakınındaki bir caddeyi kendine konut edinen sapık, yoldan geçenlere cinsi organını gösterirken görüntülendi.

 

Haberler.Com/ ÖZEL HABER İstanbul Sancaktepe'de yoldan geçen hanımlara eşeysel organını gösteren sapık, kameralara yakalandı.

CİNSEL ORGANINI GÖSTERDİ

Olay Sancaktepe Sultangazi Caddesi üstünde meydana geldi. Civardan geçen bayanların suç duyurusu üzerine polis ekipleri kamera görüntüsünü inceledi. Yapılan detaylı araştırma nihayetinde kimliği bereli bir bireyin yoldan geçen kadınlara eşeysel organını gösterdiği tetkik edildi.

VATANDAŞLAR DİKEN ÜSTÜNDE

Görüntülerin çıkması üstüne büyük panik yaşayan bölgedeki vatandaşlar, bahsi geçen ferdin 3-4 gündür sürekli o cadde üstünde dolaştığını belirterek, "Bizler durumun ne işe yaradığını anlamadık. Olayın yaşandığı bölgenin yakınında lise ve ilkokul var. Birkaç öğrenci çevredeki esnaflara bu caddeden geçerken tacize uğradığını söylüyor. Bizler de polise haber verdik. Kamera kayıtları incelendi ve netice ortada. Hepimizin evlatları var. Şu anda diken üstündeyiz. Bu kişinin bir lahza evvelde bulunmasını istiyoruz" ifadesini kullandı.

HER YERDE ARANIYOR

Olayla alakalı soruşturma başlatılırken, takımlar görüntüdeki kişiyi her yerde arıyor.


"Bir İlçe Diken Üstünde! Yoldan Geçenlere Cinsel Organını Gösteren Sapık Kamerada konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Bir İlçe Diken Üstünde! Yoldan Geçenlere Cinsel Organını Gösteren Sapık Kamerada ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bir İlçe Diken Üstünde! Yoldan Geçenlere Cinsel Organını Gösteren Sapık Kamerada ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0